Home / Aktualności / AUDICTUS Conqueror – słuchawki, które podbiją serce typowego Kowalskiego?

AUDICTUS Conqueror – słuchawki, które podbiją serce typowego Kowalskiego?

Zakończenie

Nadszedł czas na podsumowanie zarówno testów jak i całej recenzji słuchawek Audictus Conqueror. Szczerze powiedziawszy początkowo myśleliśmy o nich jako o „kolejnych” słuchawkach trafiających na rynek, wypuszczanych przez nieco mniej znanego producenta, które szybko wtopią się w tłum urządzeń z tego segmentu rynku. Jednak nic bardziej mylnego, bowiem bilans przysłowiowych zysków i strat recenzowanych słuchawek z pewnością można zaliczyć in plus.

Nie są idealne,ale chyba nikt nie oczekuje tego od produktu za ok. 250 zł. Jak na tę półkę cenową oferują one naszym zdaniem sporo, szczególnie jeśli chodzi o jakość dźwięku, która jest wyjątkowo dobra, a czas pracy na baterii będący bardzo bliski temu deklarowanemu (u nas wyniósł on niecałe 29 godzin), mimo wszystko pozwala na komfortowe użytkowanie słuchawek bez konieczności ich codziennego ładowania. Także materiały użyte do budowy Conquerorów są stosunkowo dobre – no może poza plastikiem imitującym metal w jednym z miejsc nauszników – niemniej nie możemy zapominać o ich cenie czy oczekiwać, że producent dokona cudu i zaoferuje takie same materiały jak znacznie droższych urządzeniach z klasy premium.

Także „sztywne” etui jest istotnym plusem Conqueror-ów, które pozwoli bezpiecznie transportować Wam słuchawki – w końcu od tego są urządzenia bezprzewodowe – a które to etui nie jest standardem nawet w droższych konstrukcjach. Na plus należy zaliczyć również dość szeroki zakres regulacji wzdłużnej kopułek, dzięki czemu będą one „wejść” na głowy dużej liczby użytkowników.

Uważamy, że potencjalni kupujący nie zawiodą się wybierając właśnie ten model słuchawek bezprzewodowych, szczególnie jeśli ich celem jest kupno słuchawek oferujących bardzo dobrą jakość dźwięku, co w tej klasie sprzętu nie jest oczywistością. Myślimy, że ze względu na całokształt, usłyszenie „Hear Your Addiction” oraz bardzo dobrego pierwszego wrażenia, możemy polecić zakup słuchawek Audictus Conqueror i przyznać im nagrodę redakcji Tech Dice.

 

1. Wstęp

2. Opis zewnętrzny

3. Wrażenia z testów

4. Zakończenie (podsumowanie)

Zakończenie Nadszedł czas na podsumowanie zarówno testów jak i całej recenzji słuchawek Audictus Conqueror. Szczerze powiedziawszy początkowo myśleliśmy o nich jako o „kolejnych” słuchawkach trafiających na rynek, wypuszczanych przez nieco mniej znanego producenta, które szybko wtopią się w tłum urządzeń z tego segmentu rynku. Jednak nic bardziej mylnego, bowiem bilans przysłowiowych zysków i strat recenzowanych …

Ocena końcowa

Jakość wykonania - 8
Jakość dźwięku - 9.5
Czas pracy na baterii - 9
Funkcje i sterowanie - 8.5
Ocena ogólna - 9

8.8

Polecamy!

Podsumowanie : Choć nie idealne to jednak miło zaskakują i stawiają poprzeczkę dla podobnie wycenionych produktów. Bardzo dobra jakość dźwięku i długi czas na baterii.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
9

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.