Home / Aktualności / AUDICTUS Conqueror – słuchawki, które podbiją serce typowego Kowalskiego?

AUDICTUS Conqueror – słuchawki, które podbiją serce typowego Kowalskiego?

Marka Audictus nie jest może aż tak znana jak inni popularni gracze w tym segmencie rynku jak np. Sony, Sennheiser czy Pioneer, jednak podążając za firmowym mottem „Audictus to produkty powstałe dzięki pasji i w hołdzie dla niej. Naszą pasją jest muzyka, dźwięki są naszym światem”, można mieć nadzieję, że słowa te nie są rzucane na wiatr. Niemniej nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.

Słuchawki Audictus Conqueror, które do nas dotarły są mniejsze od modelu Leader, zaś większe od Voyagerów. Tym samym firma wydaje się uzupełnić lukę w swojej ofercie i daje użytkownikom jeszcze większy wybór umożliwiając idealne dopasowanie słuchawek do własnych potrzeb.

Wycenione na chwilę obecną na 250 zł (cena poza promocją to ok. 270-280 zł) słuchawki są opakowane całkiem przyzwoicie, a informacje podane na opakowaniu dokładnie informują z czym mamy do czynienia (lub może raczej, z czym będziemy mieli). 

 

 

1. Wstęp

2. Opis zewnętrzny

3. Wrażenia z testów

4. Zakończenie (podsumowanie)

Marka Audictus nie jest może aż tak znana jak inni popularni gracze w tym segmencie rynku jak np. Sony, Sennheiser czy Pioneer, jednak podążając za firmowym mottem „Audictus to produkty powstałe dzięki pasji i w hołdzie dla niej. Naszą pasją jest muzyka, dźwięki są naszym światem”, można mieć nadzieję, że słowa te nie są rzucane …

Ocena końcowa

Jakość wykonania - 8
Jakość dźwięku - 9.5
Czas pracy na baterii - 9
Funkcje i sterowanie - 8.5
Ocena ogólna - 9

8.8

Polecamy!

Podsumowanie : Choć nie idealne to jednak miło zaskakują i stawiają poprzeczkę dla podobnie wycenionych produktów. Bardzo dobra jakość dźwięku i długi czas na baterii.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
9

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.