Home / Aktualności / gry / Auctioneer – pobierz emocjonującą grę warszawskiego studia Cherrypick Games

Auctioneer – pobierz emocjonującą grę warszawskiego studia Cherrypick Games

AUCTIONEER_full

Auctioneer, najnowsza gra warszawskiego studia Cherrypick Games, jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w Apple App Store. Tym razem gracze mają niepowtarzalną okazję  na wcielenie się w wytrawnego znawcę sztuki, który podczas aukcji na całym świecie staje do walki o najbardziej znane malarskie arcydzieła, rzeźby i inne wartościowe przedmioty.

Kluczowym elementem w rywalizacji będą jednak nie pieniądze, ale spostrzegawczość i szybkość reakcji. Im dłużej trawa licytacja, tym gorętsze stają się emocje, a chęć zdobycia upragnionego dzieła powoduje, że do walki przystępuje coraz więcej osób, dlatego gracz zmuszony jest do podejmowania coraz trudniejszych wyborów i do wykazywania się refleksem i precyzją.

W miarę postępów, w grze odblokowywane są kolejne lokacje i aukcjonerzy. Gra umili czas każdemu, kto ceni sobie proste reguły, łatwą mechanikę rozgrywki i ciekawą pikselową grafikę.

Podobnie jak pozostałe gry Cherrypick Games, Auctioneer natychmiast po premierze została wyróżniona jako Najlepsza Nowa Gra w sklepie Apple App Store. Poprzednia gra Cherrypick Games – Touchdown Hero: New Season, po premierze na urządzeniach Apple 10 września, od wczoraj jest już dostępna także na smartfonach i tabletach z systemem Android.