Home / Aktualności / ASUS Zenbook NX500 laptop topową specyfikacją w tym ekranem 4K

ASUS Zenbook NX500 laptop topową specyfikacją w tym ekranem 4K

ASUS ZENBOOK NX500

Laptop ASUS Zenbook NX500 to kolejne nie tylko przepiękne ale również dobrze jeśli nie bardzo dobrze wyposarzone urządzenie jakim Asus nas uraczył na targach Computex.

Czego więc możemy się spodziewać po Zenbook NX500 jeśli chodzi o specyfikację, gdyż w większości przypadków to ona gra kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji o zakupie nowego laptopa?

Tak więc nowy topowy Zenbook będzie posiadał 15,6 calowy ekran o rozdzielczości 3,840 × 2,160 Pikseli (4K), dopalony procesorem Intel Core-i7 i turbodoładowany grafiką NVIDIA GTX 850M oferującą 2 GB pamięci na pokładzie. Pamięć RAM w ilości 16 GB także powinna być miłym dodatkiem.

Zadziwiające jest jak taka specyfikacja a szczególnie grafika Nvidii została upchnięta w tym mierzącym zaledwie 19 mm grubości i wadze 2.2 kg urządzeniu.

Co więcej Asus zdołał umieścić w nim najwyższej jakości głośniki Bang & Olufsen, których membrana została wykonana z powłoki tytanowej i wykorzystuje technologię SonicMaster. Także nie tylko jakość obrazu  ale dźwięku będzie na najwyższym poziomie czyniąc z laptopa Zenbook NX500 idealne narzędzie do pracy czy rozrywki w tym grania.

Tak jak poprzednio tak i tutaj cena ani data, kiedy Zenbook zasili sklepowe półki nie została podana. Tanio nie będzie, jako że myślimy iż Asus chce w ten sposób aktywnie konkurować z Apple iPad Air, który do najtaszych urzadzeń nie należy.