Home / Aktualności / ASUS na targach Poznań Game Arena 2014 – co zostanie zaprezentowane

ASUS na targach Poznań Game Arena 2014 – co zostanie zaprezentowane

Właśnie dziś ruszyła Poznań Game Arena – jedna z największych imprez dla graczy w Polsce. Na tym ogólnopolskim święcie gier komputerowych i sprzętu elektronicznego nie mogło zabraknąć również ASUSa. Firma dołącza do grona wystawców z dwiema strefami: Republic of Gamers oraz mobilną. Odwiedzający doznają najprawdziwszych gamingowych emocji, turniejów i konkursy z nagrodami.

Podczas 3 dni, ponad 41 tysięcy zwiedzających, 380 stanowisk do gier i 59 wystawców – tak wyglądały statystyki ubiegłorocznej edycja Poznań Game Arena, która zakończyła się ogromnym sukcesem, ostatecznie potwierdzając, że polski gaming dynamicznie rośnie w siłę. W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej multimedialnych wrażeń, jeszcze więcej technologii i jeszcze więcej gier.

ASUS szykuje dla zwiedzających dwie, zupełnie różne strefy. Na miłośników bezkompromisowej wydajności i gamingowych emocji czeka strefa Republic of Gamers.

Asus GR8
Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze płyty główne, komputery, karty graficzne i peryferia. Od niewielkich rozmiarów komputera ASUS GR8, który w obudowie wielkości konsoli mieści wnętrze, którego nie powstydziłby się żaden gamingowy desktop, przez jego większego kuzyna – ASUSa G20, po zaprojektowane z myślą o graczach notebooki G751, G750 i G550. Stoisko ASUS Republic of Gamers to obowiązkowy przystanek dla wszystkich fanów sprzętu dla graczy.aooc_ico2_300px
Nie zabraknie tu mocnych wrażeń – producent zapowiada ekscytujące turnieje, liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz pokazy podkręcania podzespołów komputerowych z udziałem  Michała Vobożila (Xtreme Addict), najbardziej utytułowanego w ostatnich latach, polskiego overclockera.

W ramach strefy technologii mobilnych ASUS zaprezentuje szerokie portfolio urządzeń przenośnych. Od notebooków i ultrabooków, przez nowoczesne tablety i komputery hybrydowe, po – nowość na polskim rynku – smartfony ASUS Zenfone.

Entuzjaści harmonijnego połączenia stylu i technologii docenią kolekcję ultrabooków ASUS Zenbook, a miłośnicy tabletów będą mogli zapoznać się z rodziną urządzeń MeMO Pad.


Znajdą coś dla siebie również użytkownicy, którzy nie chcą wybierać pomiędzy możliwościami tabletu i funkcjonalnością smartfonu – w mobilnej strefie ASUSa czeka na nich seria Fonepadów.

Dla zwiedzających, poza nowinkami technologicznymi, przygotowano liczne konkursy z nagrodami i ciekawe atrakcje.

W ramach stref ASUSa swoje stanowisko będzie miała także firma X-KOM, oferująca możliwość zakupu dowolnego z prezentowanych na imprezie produktów.

Warto zachować czujność, bo w czasie Imprezy będą organizowane promocje na wybrane urządzenia. Szczegółowych informacji należy szukać w trakcie trwania imprezy.