Home / Peryferia / Myszki / ASUS ROG GX860 – mysz dla graczy jak żadna inna

ASUS ROG GX860 – mysz dla graczy jak żadna inna

ASUS ROG GX860 to świeżo zapowiedziana mysz dla graczy, która oprócz ciekawego, agresywnego wyglądu, znanej kolorystyki Republic of Gamers oferuje imponującą specyfikację.

ASUS ROG GX860 02

Waląc z grubej rury ROG GX860 oferuje regulowaną czułość w zakresie 50 – 8200 (dzięki zastosowaniu sensora Avago 9800), która jest okiełznana przez niezwykle wytrzymałe ślizgacze wykonane ze specjalnej odmiany polimeru (fluoropolymer). Również nie bez znaczenia jest użycie w tym modelu przełączników Omron w przyciskach myszki. 5 milionów kliknięć powinniśmy osiągnąc bez najmniejszych problemów.

Co więcej, również bez zaskoczenia jest wysokiej jakości i z mnogością ustawień oprogramowanie, które jest ponadto niezwykle intuicyjne. Dzięki niemu można ustawić kolory czerwony, pomarańczowy czy zielonym, które sprawią, że doznania z używania tej myszy będą zupełnie inne w każdym przypadku.

ASUS ROG GX860

Mysz ASUS ROG GX860 posiada również przyciski wstecz / do przodu oraz przycisk pod kciukiem, który można dostosować, a ergonomiczny kształt i jakość materiałów powoduje, że maratony grania nie będą najmniejszym problemem.

Przy graniu powinny również pomóc takie funkcje jak zabezpieczenie przed podniesieniem myszki (zabezpieczające przed utratą śledzenia jej położenia), podwójna prędkość klikania oraz wysoki USB poziom pooling.

Na chwilę obecną nie jest znana dostępność ani cena myszki GX860.

ASUS ROG GX860 – specyfikacja:

ASUS ROG GX860 specyfikacja