Home / Aktualności / Monitory / ASUS ProArt PA32U – ciekawy monitor z rozdzielczością 4K i HDR

ASUS ProArt PA32U – ciekawy monitor z rozdzielczością 4K i HDR

asus-proart-32-4k-hdr

Kolejnym produktem, zaprezentowanym na zakończonym niedawno CES był monitor ASUS ProArt PA32U z nie tylko bardzo ciekawym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjami.

Ten 32 calowy model nie dosyć, że wykorzystuje panel Quantum Dot, oferuje rozdzielczość 4K to do tego wspiera HDR, oferując przez to krystalicznie czysty, bardzo nasycony obraz. Wszystko to z pewnością docenią profesjonaliści, dla których 99,5% odwzorowanie kolorów dobe RGB color-space, 85% of REC.2020, 95% of DCI-P3 i100% of sRGB znaczy wiele.

ProArt PA32U to pozatym 384 strefowe bezpośrednie podświetlenie LED czy 1ms opóźnienie (GTG), lecz również wyjścia Thunderbolt,w dodatku do DisplayPort.

Tak więc jak widzicie, monitor ASUS-a ma naprawdę wiele atutów przemawiających za jego kupnem. Teraz należy tylko ciekawie czekać na informacje o jego dostępności i ceny, przez niepotrzebną ekscytacją. No chyba, że wasz portfel i tak pęka w szwach.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.