Home / Aktualności / Asus MeMO Pad 7 ME57c z sercem w postaci procesora Intel Bay Trail

Asus MeMO Pad 7 ME57c z sercem w postaci procesora Intel Bay Trail

Asus Memopad 7 ME57c

MeMO Pad 7 ME57c to najnowszy, właśnie zaprezentowany tablet marki Asus, który w przeciwieństwie do większości konkurentów używa procesora Intel Atom z rodziny Bay Trail zamiast odpowiednika marki ARM.

Tablet Asusa to 7 calowe urządzenie z dosyć imponującą rozdzielczością wynoszącą 1920×1200 pikseli oraz 64 bitowym procesorem Intel Atom Z3560 (czterordzeniowy układ), który w połączeniu z wydajną baterią (brak informacji na temat pojemności) powinien wystarczyć by napędzić urządzenie na 11 godzin umiarkowanego użycia.

Asus MeMO Pad 7 ME57c to także wystarczające jak na tego typu i wielkość urządzenie 2 GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB pamięci na pliki, dwie kamery 5 i 2 MP (odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia) oraz standardowa łączność ze światem w postaci WiFi, Bluetooth czy opcjonalne połączenie 3/ 4G umożliwiające dostęp do internetu.

Całość oczywiście działa pod kontrolą systemu z robocikiem (Android 4.4 KitKat) i według wstępnych informacji ma kosztować 199 euro. Dostępność ustalono jeszcze na ten rok, bez uwzględnienia konkretnej daty.