Home / Motoryzacja / Aston Martin / Aston Martin – hybryda typu plug-in w produkcji

Aston Martin – hybryda typu plug-in w produkcji

Aston Martin plug-in hybrid
Dla wszystkich tych, którzy chcieliby się wcielić w Jamesa Bonda, lecz takiego bardziej ekologicznego Aston Martin przygotowuje wersję hybrydy typu plug-in.

Auto to zostało tyle co zapowiedziane podczas pokazów motoryzacyjnych w Nowym Jorku, bazuje na crossoverze (takim jak powyższe zdjęcie), które notabene zostało zaprezentowane w zeszłym miesiącu.

Aston Martin – hybryda typu plug-in, w przeciwieństwie do zaprezentowanego w Genewie (zdjęcie powyżej), będzie posiadał cztery drzwi i zdecydowanie więcej miejsca w środku, niż w wersji dwudrzwiowej.

Z zapewnień jednego z dyrektorów firmy Andiego Palmera, w produkcji jest również inny 4-ro drzwiowy samochód elektryczny, tym razem skierowany dla rodzin i nazwany Rapide. (nazwa bardziej kojarząca się z wyścigami niż rodzinnym wypadem).

Rapide S czyli usportowiona wersja tego auta, jeśli wierzyć informacjom napływającym o tym aucie ma mieć 1000 konny silnik elektryczny i pojawić się już za dwa lata. Już widzimy uśmiech na waszej twarzy, który stopniowo zanika gdy przeczytacie, że cena tego auta będzie oscylowała w granicach 200 tys. dolarów. No cóż takie jest życie.