Home / Aktualności / Assassin’s Creed Unity – żenujaca liczba klatek na konsolach PS4 i Xbox One

Assassin’s Creed Unity – żenujaca liczba klatek na konsolach PS4 i Xbox One

assasins creed unity
Najnowsza odsona Assasina, Assassin’s Creed Unity od Ubisoftu choć długo oczekiwana czy to ze względu na możliwość kooperacji czterech graczy czy grafiki, nie spotkała się ze zbyt przychylnym przyjęciem z prasy branżowej.

Stało się tak z powodu niskiej liczby klatek na konsolach nowej generacji PlayStation 4 oraz Xbox One, którą możecie zobaczyć na poniższych filmikach udostępnionych w internecie przez serwis Digital Foundry.

Wspomniana prasa z branży gier oceniła Assassin’s Creed Unity w najlepszym przypadku na 7/10 co pomimo oczekiwań nie jest mimo wszystko najlepszym osiągnięciem.

Słabe osiągi tej gry nawet na znośnych komputerach PC, skutecznie zniechęcają dużą liczbę graczy, która wcześniej zachwycała się tą produkcją.

Ciekawi jesteśmy waszej opinii na ten temat, a może posiadacie wystarczająco mocną kartę graficzną, która spokojnie pociągnie tą grę bez 20-30 klatkowego limitu.

 Ciekawi jesteśmy czy za tymi problemami produkcji Ubisoftu stoi duża skomplikowana grafika, czy może słaba optymalizacja tej gry.

Jeden komentarz

  1. Pomijając kiepską grafikę na konsolach w stosunku do PC, to jeszcze ta niska wydajność:|

    PS
    O dziwo XO radzi sobie nawet lepiej niż PS4 o te kilka klatek na sekundę;)