Home / Aktualności / Assassin’s Creed Syndicate i Cars 2 wśród gier Games with Gold na kwiecień

Assassin’s Creed Syndicate i Cars 2 wśród gier Games with Gold na kwiecień

Od kwietnia dzielą nas praktycznie godziny, a wraz z tym nowe gry dostępne w ramach Games with Gold. Tradycyjnie po dwie gry trafią na waszą konsolę Xbox One oraz Xbox 360, zakładając, że macie aktywną subskrypcję Xbox Live Gold.

Mimo, że naszym zdaniem bardziej interesująca jest druga połowa miesiąca, to już na początku kwietnia w ręce konsolowców z obozu Microsoftu trafi The Witness (Xbox One) oraz Cars 2: The Video Game (Xbox 360 & Xbox One). Podczas gdy pierwsza z nich (dostępna przez cały kwiecień) jest kolorystyczną grą z elementami łamigłówek, zaś druga (dostępna do pobrania za darmo od 1 do 15 kwietnia) to znany z Disneyowskiego filmu to tytuł, w którym wcielimy się w Zygzaka McQueena i przeżyjemy wiele szpiegowskich przygód. 

Druga połowa miesiąca to z kolei Assassin’s Creed Syndicate (dostępny między 16 kwietnia a 15 maja) – RPG, w którym wcielimy się w znanego Assasyna i tym razem przeniesiemy się w czasy Wiktoriańskie, oraz Dead Space 2 – kosmiczny RPG na Xbox 360, gdzie naszym zadaniem po przebudzeniu się na stacji kosmicznej, zwalczanie hord obcych, którzy ową stację nawiedzili. 

 

Także, zapewne jak sami zauważyliście, zaskakująca jest obecność takich gier jak Assassin’s Creed Syndicate czy The Witness, które są stosunkowo “nowe”. A jak wy oceniacie kwietniową selekcję? 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.