Home / Aktualności / ASRock Taichi Razer Edition w odmianie z chipsetem X570 oraz B550

ASRock Taichi Razer Edition w odmianie z chipsetem X570 oraz B550

Co jak co, ale nowe partnerstwo ASRock z firmą Razer w celu opracowania linii płyt głównych ASRock Taichi Razer Edition, mona nazwa co najmniej interesującym. Pierwsza na świecie płyta główna, która jest natywnie zintegrowana z oświetleniem Razer Chroma RGB już na wstępie zwraca uwagę ciekawym designem zarówno jej samej jak i pudełka, w której się znajduje. Razer Chroma RGB to największy na świecie ekosystem oświetlenia dla urządzeń do gier, który obsługuje ponad 500 urządzeń, 150 natywnie zintegrowanych gier i ponad 15 milionów użytkowników na całym świecie. Integracja z ASRock zapewnia uniwersalną kompatybilność z tysiącami adresowalnych komponentów RGB (ARGB) bezpośrednio w ekosystemie.

Taichi – Razer Edition zostanie wydana z dwoma wersjami chipsetu: AMD X570 i B550. Komponenty RGB w obu wersjach mogą być kontrolowane przez Razer Synapse 3 a na samej płycie oprócz PCI Express 4.0, są jeszcze 2 inne funkcje, najbardziej pożądane przez graczy: duża moc i niezawodne połączenie. Każda ze wspomnianych odmian płyt obsługuje procesory AMD Ryzen serii 5000 i jest gotowa do pełnego rozwinięcia potencjału OC procesorów z 16-fazowym układem zasilania i Dr. MOS, oferując całkowicie płynne dostarczanie energii i zoptymalizowane rozpraszanie ciepła. Ponadto karty Killer Ethernet E3100 i Killer Wi-Fi 6 AX1650, zaprojektowane specjalnie dla wymagających graczy i użytkowników żądnych wydajności, nadają priorytet pakietom czasu rzeczywistego nad innymi pakietami i zapewniają niezakłóconą rozrywkę online.

Killer DoubleShot Pro zapewnia ogromną przepustowość i niezrównaną wydajność online w systemach wyposażonych zarówno w Killer Wireless, jak i Killer Ethernet. DoubleShot Pro umożliwia komputerowi korzystanie z Wi-Fi i Ethernet w tym samym czasie. Automatycznie wykorzystuje najszybsze połączenie sieciowe (Ethernet lub bezprzewodowe) dla całego ruchu o wysokim priorytecie komputera PC, a cały standardowy ruch jest następnie przesyłany przez drugi interfejs. Gwarantuje to, że ruch o najwyższym priorytecie będzie zawsze przenoszony na najszybsze i najbardziej niezawodne łącze, umożliwiając graczom korzystanie z sieci z najmniejszymi opóźnieniami.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.