Home / Aktualności / Asha 502 jedną z nadchodzących nowości Nokii

Asha 502 jedną z nadchodzących nowości Nokii

Nokia Asha 502
Firma Nokia pomimo niemal już pewnego przejęcia przez Microsoft nie zaprzestaje wydawać nowych produktów pod swoją marką. Jednym z nich będzie mająca się wkrótce pojawić na rynku Nokia Asha 502. Model ten stanowi dalsze rozwinięcie smartfonów z tej serii, w których kluczową cechą jest jak najbardziej korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości.

Nokia Asha 502 to prosty smartfon, który powstanie na bazie modelu Asha 501. Producent zastosuje w nim jednak kilka istotnych zmian, wśród których będzie nowa obudowa umożliwiająca bardziej aktywne wykorzystywanie telefonu np.: podczas uprawiania sportu. Dla klientów Nokia przygotowuje aż sześć różnych wersji kolorystycznych.

Ponadto Asha 502 poza obsługą dwóch kart SIM oraz sieci Wi-Fi zostanie wyposażona w lampę błyskowa (dioda LED), w którą nie jest wyposażona jej starsza siostra. Więcej szczegółowych danych nt. opisywanego telefonu zostanie ujawnionych podczas nadchodzącej imprezy Nokia World w Abu Dhabi, która odbędzie się już 22 października 2013.

Na ww. imprezie swoje premiery ma mieć łącznie sześć nowych urządzeń Nokii,wśród których znajdą się phablet z serii Lumia oraz tablet z systemem Windows RT.

Źródło: Twitter

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.