Home / Peryferia / Etui / ART T-20 i ART T-21 – efektywne i niedrogie etui na tablety

ART T-20 i ART T-21 – efektywne i niedrogie etui na tablety

ART T-21Czy to chcąc wyróżnić się z tłumu czy po prostu zabezpieczyć swój tablet przed zarysowaniem poszukujemy efektywnie wyglądających i praktycznych etui.

Jednymi z takich z pewnością są etui firmy ART a modele ART T-20 i ART T-21 w szczególności.

Wyposażone  w cztery elastyczne zaczepy przytrzymujące tablet etui ART T-20 i ART T-21 zostały powleczone miękką gumą, dzięki czemu nie rysują ekranu.

W obu przypadkach przewidziano możliwość regulacji, co pozwala na dopasowanie etui do większości 7-calowych tabletów. Maksymalny rozmiar sprzętu może wynosić nawet 19,8 x 12,5 x 1,2 cm.

Ciemnobrązowa, elegancka skóra jakiej użyto do zewnętrznej części etui ART T-20 nie tylko ładnie wygląda ale jest także trwała. Model ten może pasować do zarówno do skórzanej torebki jak i aktówki.  ART T-21 z kolei to wersja wykończona tworzywem przypominającym jeans, nadająca się dla wszystkich preferujących bardziej luźny styl bycia. Powinna przypaść do gustu osobom, których, w pracy lub na uczelni, nie obowiązuje formalny styl.

Wnętrza etui ART T-20 i ART T-21 wykończone są miękkim materiałem, chroniącym urządzenie przed uszkodzeniami a w dodatku nie rysujących powierzchni tabletu. Ponadto, oba modele posiadają zintegrowaną podstawkę, pozwalającą ustawić tablet pod różnymi kątami, znakomicie sprawdzającą się przy oglądaniu filmów.

Etui ART T-20 i ART T-21 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowane ceny zostały ustalone  na poziomie 45 zł i 39 zł odpowiednio za model T-20 oraz za wersję T-21. Dzięki temu nie musimy rabować banku aby je nabyć.