Home / Peryferia / Słuchawki / ART AP-B22 – kolejne ciekawe słuchawki dla aktywnych

ART AP-B22 – kolejne ciekawe słuchawki dla aktywnych

ART AP-B22ART AP-B22 to nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie marki ART, która jak mieliśmy okazję się recenzując w zeszłym roku model AP-59B, stawia na dobry stosunek jakości do ceny.

ART AP-B22 02

Nowe słuchawki są kompaktowe, posiadają płaski przewód z mikrofonem i powinny zainteresować osoby preferujące aktywny sposób wypoczynku.

ART AP-B22 to niewielkie, douszne słuchawki, połączone płaskim przewodem, który pozwala utrzymać je na szyi. Model ten dedykowany jest osobom aktywnym, ale z powodzeniem może zainteresować również tych, którzy szukają bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do prowadzenia rozmów.

ART AP-B22 01

Słuchawki do komunikacji z urządzeniami mobilnymi wykorzystują protokół Bluetooth 4.0 a dzięki znajdującym się na przewodzie pilocie z mikrofonem, można także odbierać rozmowy, lub np. zmienić muzykę na następny utwór, poprzedni utwór, rozpoząć odtwarzanie lub też je zapauzować.

Wspomniany wyżej pilot posiada także port micro-USB, służący do ładowania słuchawek. Pełna bateria pozwala na komfortowe korzystanie z możliwości zestawu przez ponad 8 godzin.

Pasmo przenoszenia ART AP-B22 mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz, a ich impedancja to 32 Ohm, kończąc na czułości 97 dB. Objęty 2-letnią gwarancją kosztują 89 zł , co nie jest dużo mając na uwadze oferowane przez nie funkcje.