Home / Peryferia / Słuchawki / ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

art-ap-b21-010

Nadszedł więc czas na podsumowanie, w których szybko wymienię zalety i wady słuchawek sportowych Bluetooth ART AP-B21.

Słuchawki, które miałem okazję Wam przybliżyć mogę polecić zarówno osobom uprawiającym sport, spędzających dużo czasu za kółkiem czy też typowym użytkownikom słuchających głównie muzyki. Ogólnie mogę chyba powiedzieć, że produkt, któremu miałem okazję się przyglądać jest dosyć uniwersalny. Kolejny plus dla ART-a.

Zaskoczyła mnie też jakość wykonania samych słuchawek oraz czas pracy na baterii. Daje to nam trzy chyba kluczowe cechy, które są ważne dla każdego z nas. Szukając nawet budżetowych produktów, nadal przykładam wagę do jakości. – kolejne plusy. Łatwość użytkowania jest również co najmniej zadowalająca. 

Jeśli musiałbym się już do czegoś przyczepić, to brak sygnalizacji naładowania baterii w słuchawkach. Nie byłem w stanie stwierdzić kiedy słuchawki były w pełni naładowane, jednak wątpię, aby ładowały się dłużej niż kilka godzin. 

Producent mógłby się też postarać o więcej informacji na temat słuchawek – czyżbym się nadmiernie czepiał? Może to tylko ja, ale lubię wiedzieć jaka jest w nich bateria oraz ile powinny się ładować.

I to chyba tyle. Jak więc widzicie plusów jest zdecydowanie więcej niż cech, które należałoby poprawić. Wszystko to można więc chyba sfinalizować stwierdzeniem “Godne polecenia” i przyznaniem słuchawkom ART AP-B21 nagrody redakcji Tech Dice. Ja jak i nasza redakcja mamy nadzieję, że firma ta nie spocznie na laurach i uraczy nas za jakiś czas kolejnym, równie udanym produktem.

polecamy_sluchawki_bluetooth_2016

  1. Wprowadzenie
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Testy i wrażenia z użytkowania
  4. Podsumowanie

 

 

Nadszedł więc czas na podsumowanie, w których szybko wymienię zalety i wady słuchawek sportowych Bluetooth ART AP-B21. Słuchawki, które miałem okazję Wam przybliżyć mogę polecić zarówno osobom uprawiającym sport, spędzających dużo czasu za kółkiem czy też typowym użytkownikom słuchających głównie muzyki. Ogólnie mogę chyba powiedzieć, że produkt, któremu miałem okazję się przyglądać jest dosyć uniwersalny. Kolejny plus dla ART-a. …

Ocena końcowa

Wygląd
Funkcjonalność
Czas pracy na baterii
ogólnie

Polecamy!

Podsumowanie : Słuchawki, które miałem wam okazję przybliżyć mogę polecić zarówno osobom uprawiającym sport, spędzających dużo czasu za kółkiem czy też typowych osób słuchających głównie muzyki. Ogólnie mogę chyba powiedzieć, że produkt, któremu miałem okazję się przyglądać jest dosyć uniwersalny.

Twoja ocena: 4.3 ( 1 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.