Home / Peryferia / Słuchawki / ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

art-ap-b21-02

W bardzo eleganckim czarno-czerwonym pudełku znajdziemy same słuchawki, a ponadto kabelek do ładowania, instrukcję oraz dwie wymienne, gumowe końcówki słuchawek. My otrzymaliśmy do testów model czarno-czerwony, choć dostępna jest również wersja szaro-czarna. Nie narzekamy, gdyż komponuje się ona z kolorystyką portalu;)

art-ap-b21-03

 Lewa strona słuchawek ART AP-B21 to przycisk włączenia słuchawek, regulacji głośności, odbierania połączeń przychodzących  oraz mała dioda sygnalizująca pracę (ładowanie oraz włączenie). 

art-ap-b21-06

Z prawej natomiast umieszczono przycisk przełączania utworów muzycznych oraz pauzy i odtwarzania muzyki. Minimalistycznie, aczkolwiek to chyba tyle co trzeba, aby sterować muzyką bez spoglądania na to co się przyciska.

art-ap-b21-08

Słuchawki prezentują się bardzo dobrze. Nie uważam, że ich wygląd ustępuje produktom, które są znacznie droższe. Długość kabla jest również satysfakcjonująca, a zastosowane magnetyczne mocowanie końcówek słuchawek gdy ich się nie używa, również uznaję za plus.

 

 

 

 

  1. Wprowadzenie
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Testy i wrażenia z użytkowania
  4. Podsumowanie

W bardzo eleganckim czarno-czerwonym pudełku znajdziemy same słuchawki, a ponadto kabelek do ładowania, instrukcję oraz dwie wymienne, gumowe końcówki słuchawek. My otrzymaliśmy do testów model czarno-czerwony, choć dostępna jest również wersja szaro-czarna. Nie narzekamy, gdyż komponuje się ona z kolorystyką portalu;)  Lewa strona słuchawek ART AP-B21 to przycisk włączenia słuchawek, regulacji głośności, odbierania połączeń przychodzących …

Ocena końcowa

Wygląd
Funkcjonalność
Czas pracy na baterii
ogólnie

Polecamy!

Podsumowanie : Słuchawki, które miałem wam okazję przybliżyć mogę polecić zarówno osobom uprawiającym sport, spędzających dużo czasu za kółkiem czy też typowych osób słuchających głównie muzyki. Ogólnie mogę chyba powiedzieć, że produkt, któremu miałem okazję się przyglądać jest dosyć uniwersalny.

Twoja ocena: 4.3 ( 1 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.