Home / Peryferia / Słuchawki / ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

ART AP-B21 – słuchawki bezprzewodowe Bluetooth z charakterem

art-ap-b21

Firma ART znana jest z wielu produktów, dostępnych na polskim rynku od wielu lat, niemniej moim zdaniem niestety nieraz jest ona niezauważana przez potencjalnych klientów. Dzięki faktowi, że do naszej redakcji dotarły słuchawki ART AP-B21 z technologią Bluetooth oraz, że zacząłem być bardziej aktywny, postanowiłem sprawdzić gdzie leży problem z popularnością marki.

Nie jest zaskoczeniem chyba dla nikogo, że wielcy producenci sprzedają więcej i to niekoniecznie dlatego, że ich produkty są lepsze. Tu duże znaczenie ma marketing (przynajmniej w dużym stopniu). Czy jednak nie warto dać szansy produktom mniej znanym, lub po prostu tym, za które nie warto przepłacać? Mam nadzieję, że niniejsza recenzja potwierdzi moją tezę, a jeśli nie to i tak odpowie na nurtujące nas wszystkich pytanie, czy budżetowe słuchawki firmy ART nadają się dla osób aktywnych, zastąpią zestawy głośnomówiące w autach czy innych środkach transportu oraz czy po prostu warto je kupić.

Każdy choć trochę uprawiał sport, w tym bieganie, wie, że kable choć dobre z uwagi na to, że w przeciwieństwie do produktów bezprzewodowych nie zużywają energii, to lubią się plątać lub po prostu zawadzać. Takiemu rozumowaniu najwidoczniej sprzeciwili się inżynierowie ART projektując bezprzewodowe słuchawki Bluetooth a dokładnie model AP-B21.

Produkt ten według zapewnień producenta oferować ma redukcję szumów i echa, możliwość odbierania połączeń, a także obsługę dwóch urządzeń, dzięki czemu możemy je sparować z dwoma smartfonami lub kombinacją innych urządzeń wykorzystujących Bluetooth 4.0 i bezprzewodowo z nich korzystać na odległość 10 metrów. W większości przypadków to nie problem, bo dystans pomiędzy słuchawkami, a urządzeniem to w większości centymetry, a nie metry. Niemniej jednak można dzięki temu pójść do ogrodu ze słuchawkami, zostawić telefon w domu i za pomocą przycisków na słuchawkach sterować muzyką, a w międzyczasie odebrać połączenie od cioci.

Zanim przejdziemy do przyjrzenia się budowie tych słuchawek, a później ich testom, zobaczmy ich specyfikację poniżej.

Słuchawki ART AP-B21 – specyfikacja

 • Producent: ART
 • Symbol producenta: AP-B21-S
 • Rodzaj produktu: Słuchawki douszne Bluetooth
 • Rodzaj złącza: BLUETOOTH
 • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
 • Impedancja: 32 ohm
 • Czułość: 115 dB
 • Inne cechy: Nowocześnie wyglądający pałąk z magnetycznym mocowaniem słuchawek
 • Inne cechy: Możliwość parowania z 2 urządzeniami jednocześnie
 • Inne cechy: Bluetooth 4.0
 • Mikrofon: Tak
 • Gwarancja: 24 miesiące

 

 

 1. Wprowadzenie
 2. Wygląd zewnętrzny
 3. Testy i wrażenia z użytkowania
 4. Podsumowanie

Firma ART znana jest z wielu produktów, dostępnych na polskim rynku od wielu lat, niemniej moim zdaniem niestety nieraz jest ona niezauważana przez potencjalnych klientów. Dzięki faktowi, że do naszej redakcji dotarły słuchawki ART AP-B21 z technologią Bluetooth oraz, że zacząłem być bardziej aktywny, postanowiłem sprawdzić gdzie leży problem z popularnością marki. Nie jest zaskoczeniem chyba dla …

Ocena końcowa

Wygląd
Funkcjonalność
Czas pracy na baterii
ogólnie

Polecamy!

Podsumowanie : Słuchawki, które miałem wam okazję przybliżyć mogę polecić zarówno osobom uprawiającym sport, spędzających dużo czasu za kółkiem czy też typowych osób słuchających głównie muzyki. Ogólnie mogę chyba powiedzieć, że produkt, któremu miałem okazję się przyglądać jest dosyć uniwersalny.

Twoja ocena: 4.3 ( 1 votes)
88

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.