Home / Aktualności / ART AP-59B – test ekonomicznego zestawu słuchawkowego z mikrofonem

ART AP-59B – test ekonomicznego zestawu słuchawkowego z mikrofonem

2. Opis zewnętrzny

Przejdźmy zatem do opisu zewnętrznego headsetu ART AP-59B.

Opisywany w niniejszym artykule produkt zapakowany jest w przezroczyste, plastikowe opakowanie, w którego wnętrzu znajduje się tekturowa wkładka oddzielająca kopułki słuchawek od siebie, a w której wnętrzu ponadto znajduje się przewód słuchawkowy z zintegrowanym z nim mikrofonem oraz dwoma końcówkami Jack 3,5 mm.

Zewnętrzna część pałąka łączącego kopułki słuchawek wykonana jest z twardego, błyszczącego plastiku, na której po pewnym czasie użytkowania z pewnością pojawią się zarysowania. Sam system składania słuchawek znany jest z podobnych konstrukcji tego typu, a górny pałąk jest dosłownie identyczny jak w konkurencyjnym modelu Natec Eagle White (zarówno jego zewnętrzna, jak i wewnętrzna część). Najprawdopodobniej oba zestawy słuchawkowe powstają w tej samej chińskiej fabryce.

ART AP-59B 04
ART AP-59B

O ile wspomniany powyżej produkt konkurencji potrafi po dłuższym słuchaniu muzyki czy graniu w gry stać się niewygodny (mała średnica nauszników), o tyle produkt marki ART nie sprawia pod tym względem jakichkolwiek problemów.

ART AP-59B 03ART AP-59B 02
Wspomniany na poprzedniej stronie mikrofon znajduje się w odległości około 15 cm od lewej kopułki głośnika. Niestety jest on wraz z przewodem sygnałowym zainstalowany na stałe do słuchawek, co w przypadku uszkodzenia przewodu zmusi nas albo do rozebrania słuchawek i jego wymiany, bądź też do zakupu nowego produktu. Ponadto na wspomnianej powyżej obudowie mikrofonu znajduje się potencjometr służący do regulacji głośności dźwięku.

ART AP-59B 01

1. Wstęp

2. Opis zewnętrzny

3. Wrażenia z testów

4. Zakończenie (podsumowanie)2. Opis zewnętrzny Przejdźmy zatem do opisu zewnętrznego headsetu ART AP-59B. Opisywany w niniejszym artykule produkt zapakowany jest w przezroczyste, plastikowe opakowanie, w którego wnętrzu znajduje się tekturowa wkładka oddzielająca kopułki słuchawek od siebie, a w której wnętrzu ponadto znajduje się przewód słuchawkowy z zintegrowanym z nim mikrofonem oraz dwoma końcówkami Jack 3,5 mm. Zewnętrzna …

Ocena końcowa

Jakość / Cena
Dźwięk

Podsumowanie : Zestaw słuchawkowy ART AP-59B to produkt ekonomiczny, którego głównym celem jest pogodzenie funkcjonalności, ceny oraz jak najlepszych na tę klasę parametrów pracy. Z pewnością jest to propozycja godna rozważenia, zwłaszcza w porównaniu do tańszych o ok 5-8 zł słuchawek, które nie zakrywają całkowicie uszu oraz nie posiadają tak uniwersalnego, składanego pałąka.

Twoja ocena: 3.25 ( 3 votes)
78

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.