Home / Aktualności / ART AP-59B – test ekonomicznego zestawu słuchawkowego z mikrofonem

ART AP-59B – test ekonomicznego zestawu słuchawkowego z mikrofonem

ART AP-59B to ekonomiczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem, do  którego recenzji zapraszamy Was, nasi Drodzy Czytelnicy w niniejszym artykule. Zestaw ten dedykowany jest do prowadzenia rozmów poprzez Skype, jak i do grania w gry sieciowe z wykorzystaniem komunikatora TeamSpeak.

1. Wstęp

ART AP-59B 05Model AP-59B posiada dwa głośniki o impedancji 32 Ohm, których pasmo przenoszenia wg deklaracji firmy ART wynosi od 20 Hz do 20 kHz, zaś odstęp sygnału od szumu to aż 102 dB +/-3 dB. Czy tak jest na prawdę szczerze wątpimy, ponieważ parametry takie producenci tańszych zestawów słuchawkowych najczęściej ślepo kopiują licząc na to, że mniej obeznani w temacie audio klienci albo nie zwrócą na ten parametr uwagi albo po prostu uwierzą na słowo producentowi.

Niestety na temat możliwości mikrofonu producent milczy już w zupełności nie zdradzając jakichkolwiek parametrów jego pracy. Z przeprowadzonych przez nas testów wiemy, że działa całkiem sprawnie, poprawnie przekazując naszym rozmówcom to, co chcemy im powiedzieć.

Poniżej prezentujemy tabelę z danymi producenta dotyczącymi słuchawek z serii AP-59B.


Producent: ART
Symbol/oznaczenie producenta: AP-59B
Rodzaj produktu: Słuchawki z mikrofonem
Rodzaj złącza: 2 x Mini Jack 3.5mm
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20KHz
Impedancja: 32 Ohm
Czułość: 102 dB +/- 3dB
Długość przewodu: 1.8m
Inne cechy: Idealne do notebooka/TV/PC/tabletu. Mikrofon oraz regulacja głośności na przewodzie. Miękkie, komfortowe wykończenie
Mikrofon: Tak
Kompatybilne z: Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8
Gwarancja: 24 miesiące
Cena: około 23 zł

 

1. Wstęp

2. Opis zewnętrzny

3. Wrażenia z testów

4. Zakończenie (podsumowanie)ART AP-59B to ekonomiczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem, do  którego recenzji zapraszamy Was, nasi Drodzy Czytelnicy w niniejszym artykule. Zestaw ten dedykowany jest do prowadzenia rozmów poprzez Skype, jak i do grania w gry sieciowe z wykorzystaniem komunikatora TeamSpeak. 1. Wstęp Model AP-59B posiada dwa głośniki o impedancji 32 Ohm, których pasmo przenoszenia wg deklaracji …

Ocena końcowa

Jakość / Cena
Dźwięk

Podsumowanie : Zestaw słuchawkowy ART AP-59B to produkt ekonomiczny, którego głównym celem jest pogodzenie funkcjonalności, ceny oraz jak najlepszych na tę klasę parametrów pracy. Z pewnością jest to propozycja godna rozważenia, zwłaszcza w porównaniu do tańszych o ok 5-8 zł słuchawek, które nie zakrywają całkowicie uszu oraz nie posiadają tak uniwersalnego, składanego pałąka.

Twoja ocena: 3.25 ( 3 votes)
78

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.