Home / Aktualności / ART AM-86 – mysz dla graczy w dobrej cenie

ART AM-86 – mysz dla graczy w dobrej cenie

ART AM-86Mysz ART AM-86 to mysz dedykowana graczom, która nie wymaga obrabowania banku a oferuje równie wyrafinowane funkcje co bardziej kosztowne odpowiedniki.

Jest ona bowiem wyposażona w 6 przycisków: lewy i prawy, środkowy pod rolką przewijania, wstecz i dalej oraz przycisk do zmiany rozdzielczości. Przyciski nawigacyjne umieszczone są na lewym boku, dzięki czemu łatwo obsłużyć je kciukiem.

Boczne przyciski myszki ART AM-86 można łatwo zaprogramować w interfejsie gry, aby przypisać im dodatkowe funkcje. Domyślnie są one ustawione jako klawisze nawigacji „dalej” i „wstecz”, co może przydać się również w domu i biurze.


Dla większego komfortu gracza rolka myszy pokryta została antypoślizgową gumą  dzieki czemu uzyskać można łatwiejsze przełączanie broni nie tylko w klasycznych FPS-ach, ale też przy przeglądaniu stron internetowych.

Kształt urządzenia został odpowiednio dopasowany do dłoni, co sprawia, że mysz zapewni wygodę użytkowania w trakcie długotrwałych wirtualnych rozgrywek. Ponadto, grzbiet myszki wykonany jest z matowego i chropowatego plastiku. Dzięki temu nie wyślizgnie się nam łatwo z dłoni, a chwyt będzie pewniejszy.

ART AM-86 to mysz przewodowa łączy się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB o długości 180 cm. Dzięki przewodowi nie będziemy musieli się martwić o ładowanie baterii podczas ważnej rozgrywki.

Sugerowana cena detaliczna myszy AM-86 wynosi 24.90 PLN brutto. Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją producenta.

ART_AM-86_Mysz_1