Home / Peryferia / Etui / ART AB-98 – czyli etui, które z naszego tabletu uczyni netbooka

ART AB-98 – czyli etui, które z naszego tabletu uczyni netbooka

Bohaterem naszej najnowszego artykułu jest etui z klawiaturą marki ART. Produkt o symbolu AB-98 to etui wykonane z tzw. eko-skóry (tworzywo skóropodobne), z którym zintegrowana jest klawiatura.

O ile przeglądanie stron internetowych na tablecie przy obsłudze ekranu dotykowego jest całkiem prostym i wygodnym sposobem, o tyle pisanie na klawiaturze ekranowej dla wielu osób nie należy już do najprzyjemniejszych.

Dla takich właśnie osób przeznaczone jest ww. etui, do którego recenzji serdecznie w tym miejscu zapraszamy!

ART AB-98 Box

1. Wprowadzenie oraz dane techniczne

Etui ART AB-98 to produkt dedykowany do tabletów z matrycami o przekątnej około 10 cali. Dzięki regulowanemu, górnemu uchwytowi oraz bocznej gumce znajdującej się w prawym, górnym rogu etui, możemy w nim zainstalować tablet o wymiarach 275 x 155-185 x 14 mm (szer./wys./głęb.).

Produkt ten posiada także przewody o długości 300 mm z dwoma rodzajami złączy USB, a mianowicie micro USB oraz miniUSB. Dzięki temu nie musimy już stosować dodatkowych adapterów (przejściówek) w celu podłączenia zintegrowanej z etui klawiatury do naszego tabletu.

Nazwa ART AB-98
Typ Etui z klawiaturą
Materiał Eko skóra (materiał skóropodobny)
Zastosowanie Tablety z matrycami: 10,1 cala oraz 9,7 cala* (np. iPad Air)
 Złącza USB micro USB, miniUSB
Układ klawiszy QWERTY
Klawiatura numeryczna (wydzielona) Brak
Magnetyczne zapięcie etui  Tak
Wymiary tabletu  275 x 155-185 x 14 mm

* możliwość instalacji w etui tabletów z serii iPad Air

1. Wprowadzenie

2. Wygląd (opis)
3. Komfort użytkowania – test praktyczny
4. Zakończenie (podsumowanie)‏


Bohaterem naszej najnowszego artykułu jest etui z klawiaturą marki ART. Produkt o symbolu AB-98 to etui wykonane z tzw. eko-skóry (tworzywo skóropodobne), z którym zintegrowana jest klawiatura. O ile przeglądanie stron internetowych na tablecie przy obsłudze ekranu dotykowego jest całkiem prostym i wygodnym sposobem, o tyle pisanie na klawiaturze ekranowej dla wielu osób nie należy …

Ocena końcowa

Funkcjonalność
Ergonomia
Jakość wykonania

Polecamy!

Podsumowanie : Euti marki ART to produkt, który powinien zadowolić większość użytkowników chcących zwiększyć funkcjonalność swojego tabletu. Ponadto wyjątkowo atrakcyjna cena modelu AB-98 wynosząca około 35-40 zł, to kolejny mocny punkt tego produktu.

Twoja ocena: 4.23 ( 2 votes)
90

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.