Home / Aktualności / Armis AR7 – nowa, ciekawa obudowa od SilentiumPC

Armis AR7 – nowa, ciekawa obudowa od SilentiumPC

Znany polski producent obudów, zasilaczy i wentylatorów, SilentiumPC, zaprezentował właśnie swoją najnowszą obudowę Armis AR7, która występuje w dwóch odmianach – klasycznej oraz z podświetleniem. Z ciekawym, minimalistycznym wyglądem obudowa przyciągnie do siebie tych, którzy mimo wszystko nadal poszukują funkcjonalności, ale o tym poniżej.

Armis AR7 to konstrukcja wyposażona w szereg przydatnych funkcji, w tym w łatwy dostęp to portów USB / audio / przełącznika podświetlenia LED, a ponadto skoncentrowana na chłodzeniu dzięki miejscu na montaż chłodnicy (chłodzenie wodne), czy wielu wentylatorów. Producent podczas projektowania tej konstrukcji nie zapomniał o eksponowaniu podzespołów, co zostało uwidocznione np. poprzez trzy miejsca na montaż dysków RGB. Co więcej, użytkownicy mogą również zamontować kartę graficzną pionowo, uzyskując jeszcze bardziej unikalny wygląd całości.

Obudowa występować będzie w dwóch wersjach Armis AR7 TG RGB oraz klasycznej. W tej pierwszej uzyskamy ciekawe podświetlenie RGB, którego próbkę możecie zobaczyć na zdjęciach oraz wentylatory z obramówką. W drugiej, klasycznej, brak wielokolorowego podświetlenia, aczkolwiek specjalną opcję wyłączającą wszystkie źródła światła w obudowie włącznie z diodami dysków czy zasilania.

Podczas gdy klasyczny Armis AR7 kosztować będzie ok 290 zł, tak za Armis AR7 TG RGB przyjdzie nam wyłożyć ok. 370 zł. Konstrukcja powinna być dostępna w sprzedaży już niebawem.

Wraz z opisywaną obudową, bazująca w Warszawie firma SilentiumPC rozpoczyna nowy rozdział związany z rebrandingiem, czyli wprowadzaniem nowych, odmiennych rozwiązań. Nowa “buda” prezentuje się nadzwyczaj ciekawie, co dobrze wróży producentowi, któremu szczególnie kibicujemy.

Najważniejsze cechy (Armis AR7 TG RGB):

  • zoptymalizowana pod kątem przepływu powietrza
  • panel boczny z hartowanego szkła
  • wentylator led sigma pro corona rgb
  • dwa paski rgb led w zestawie
  • pionowy montaż karty graficznej
  • zaawansowany kontroler wentylatorów
  • dwukomorowa konstrukcja
  • zaawansowany system aranżacji okablowania
  • 2× usb 3.1 gen 1 (3.0) na przednim panelu
  • trzy filtry przeciwkurzowe
Dane techniczne  
   
KOLOR: czarny
KOD PRODUKTU: SPC182
WYSOKOŚĆ [MM]: 518
SZEROKOŚĆ [MM] 243
GŁĘBOKOŚĆ [MM] 508
OPAKOWANIE [MM]: 565×300×560
WAGA [KG]: 9,83
WENTYLATORY W ZESTAWIE [SZT]: 3
WENTYLATORY MAKSIMUM [SZT]: 7
DYSKI TWARDE  4× 2,5″, 2× 2,5/3,5″, 1× 3,5″
ZATOKI 5,25″  2
FORMAT PŁYTY: ATX / MICROATX / MITX
CHŁODZENIE CPU [MM]: 180
DŁUGOŚĆ GPU [MM]: 420
   
PORTY WEJŚCIA/WYJŚCIA  
USB 3.1 GEN / 3.0 1 / 2
USB 2.0 0
SŁUCHAWKI I MIKROFON Tak
CZYTNIK KART SD/MIKROFON Nie
KONTROLER OBROTÓW Tak
PRZYCISK RGB Tak

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.