Home / Gry / FPS / Ark: Survival Evolved – niesamowita gra z dinozaurami

Ark: Survival Evolved – niesamowita gra z dinozaurami

Ark: Survival Evolved, czyli nadchodząca produkcja studia Wildcard Developer, to niesamowity FPS z otwartym światem, dinozaurami oraz wszystkim co się wiąże z dziką rozrywką.

W poniższym zwiastunie do tej gry możemy zobaczyć przepiękną grafikę, niesamowite otoczenie, mechanikę walki oraz oczywiście dinozaury  wszelakiej maści.

Gra Ark: Survival Evolved pojawi się na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Należy nadmienić iż, wersja na pecety pojawić się ma dopiero w 2016 roku, przy czym gra zadebiutuje w formie wczesnego dostępu na platformie Steam już w czerwcu tego roku. Konsole nie były tak szczęśliwe, producent bowiem nie zapowiedział nawet przybliżonej daty premiery tego tytułu.

Inspirowani takimi tytułami jak Dinotopia, czy Park Jurajski, twórcy czyli studio Wildcard stworzyło naprawdę elektryzującą grę wykorzystującą maksymalnie otwarty świat, w którym wymarłe (już teraz) gady czują się doskonale, tak samo jak gracz uczestniczący w tej rozgrywce.

Mamy nadzieję, że Ark: Survival Evolved wykorzystujący silnik Unreal Engine 4 i ukazany w tym filmie pojawi się wcześniej niż później, gdyż tak jak my, tak całe rzesze graczy po obejrzeniu tego zwiastunu (notabene zarejestrowanego podczas rozgrywki a nie renderowanego), naprawdę nie może się jego doczekać.