Home / Aktualności / Ariana Grande – My everything [recenzja]

Ariana Grande – My everything [recenzja]

Ariana Grande My Everything Album

Jedna z bardziej obiecujących wykonawczyni ostatnich miesiecy czyli Ariana Grande przyciągnęła moją uwagę utworem „Problem”, który wykonywała z drugą moim zdaniem potencjalną gwiazdą Iggy Azalią.

Postanowiłem pójść tym tropem i zobaczyć  czy poza ładnym wyglądem dziewczyna ma coś do zaoferowania w kwestii utworów na swojej najnowszej płycie zatytułowanej My Everything.

Na płycie znajdziemy 12 kawałków, za które zapłacimy nieco ponad 50 zł. Poniżej poznacie moją opinię czy warto wydać te pieniądze, czy może przeznaczyć je na coś innego.

Ariana przy produkcji tego albumu nawiązała współpracę z takimi wykonawcami jak The Weekend, Big Sean, Childish Gambino oraz A$AP Ferg. Znane i sprawdzone konstrukcje jakby można było to inaczej nazwać moim zdaniem nie zawiodły.

Ariana Grande My everything - lista utworówWspomniany utwór „Problem” zaczyna płytę zaś tytułowy My Everything ją zamyka (chyba, że nabędziecie edycję Deluxe, w tym przpyadku otrzymacie trzy dodatkowe utwory w tym jeden z Jessy J i Nicky Minage). Co jest pomiędzy?

Przede wszystkim ciekawe kompozycje, a pod pojęciem tym rozumiem zarówno słowa jak i muzykę. Wokal artystki jest dosyć ciekawy, czysty głos w którym nie sposób nie znaleźć i talentu i dużej ilości treningu na który poświęcił zapewne sporo czasu.

Chocć na płycie znalazło się kilka wciągających na parkiet utworów, z kilkoma na pewno znajdziecie wspólny język siedząc na sofie ze swoją drugą połową.

Nie jest to jedyny pozytywny aspekt tego krążka, jako na chwilę obecną nie miałem okazji słuchać go podróżując autem, ciężko mi akurat tą kompozycję wyobrazić sobie w takich warunkach słuchania.

Nieco soulowe, nieco popowe kawałki zdecydowanie wprawiają słuchającego w pozytywne wibracje. Całości doskonałej receptury dopełnia wyrazisty bas, który aż prosi się o podkręcenie naszego zestawu stereo. I tu może akurat przydać się zestaw samochodowy, gdybyście przypadkiem wrzucili ten album do samochodowego pieca.

Zwykle przy okazji recenzji płyt polecam konkrewtne kawałki, lecz w tym przypadku ciężko jest coś takiego uczynić. Dlaczego? Słuchałem My Everything zaledwie kilka razy i nie wpadłem na razie na żaden „denerwujący” i poniekąd nudny utwór. Czy takich tam nie ma? Punkt widzenia, a w tym przypadku słuchania zależy odpunktu siedzenia (czytaj gustu).

Czy więc opłaca się wydać wspomniane pieniądze na zakup tej płyty czy to w postaci krążka CD, czy cyfrowej dystrybucji? Zdecydowanie tak i założę się, że każdy kto w miarę jest otwarty na więcej niż jeden gatunek muzyczny przyzna mi rację.

Jedna z bardziej obiecujących wykonawczyni ostatnich miesiecy czyli Ariana Grande przyciągnęła moją uwagę utworem „Problem”, który wykonywała z drugą moim zdaniem potencjalną gwiazdą Iggy Azalią. Postanowiłem pójść tym tropem i zobaczyć  czy poza ładnym wyglądem dziewczyna ma coś do zaoferowania w kwestii utworów na swojej najnowszej płycie zatytułowanej My Everything. Na płycie znajdziemy 12 kawałków, …

Ocena końcowa

Muzyka
Utwory na płycie
Cena / Jakość

Polecamy!

Podsumowanie : Bardzo dobra płyta wokalistki pnącej się na szczyty popularności na całym świecie. Jak się okazuje poza wyglądem dziewczyna potrafi także śpiewać i ma dobry gust jeśli chodzi o dobór utworów na swoje płyty.

Twoja ocena: 4.05 ( 2 votes)
90