Home / Aktualności / Arctis 1 Wireless dla Xbox, multiplatformowe, bezprzewodowe słuchawki dla graczy

Arctis 1 Wireless dla Xbox, multiplatformowe, bezprzewodowe słuchawki dla graczy

SteelSeries, znany producent sprzętu dla graczy, przedstawił dziś Arctis 1 Wireless dedykowane konsoli Xbox, multiplatformowe, bezprzewodowe słuchawki, wyposażone w innowacyjny nadajnik USB-C. Model Arctis 1 Wireless dla Xbox będzie w pełni kompatybilny z nadchodzącym Xbox Serii X.

Nowe słuachawki Arctis 1 Wireless dla Xbox to bezprzewodowe słuchawki 4-w-1, oferujące taką samą łączność USB-C, jak w standardowym modelu Arctis 1 Wireless, ale z nowym nadajnikiem. Pozwoli on użytkownikom przełączać między Xbox One i innymi kompatybilnymi platformami w łatwy sposób. Nowy model wykorzystuje bezstratną łączność 2.4GHz dla ultraniskich opóźnień na Xbox, PS4, PC, Nintendo Switch i urządzeń z systemem Android. Słuchawki wyposażono również w takie same, wysokiej jakości przetworniki dźwięku, jak w Arctis 9X.

Słuachawki SteelSeries sprawdzą się również jako słuchawki mobilne, do korzystania np. poza domem a to dzięki odpinanemu mikrofonowi ClearCast czy wąskiej, niskoprofilowej konstrukcji. Jeśli chodzi o komfort to jest on zapewniany przez poduszki słuchawek wykonane z materiału Airweave, zaś wzmocniony, stalowy pałąk oferuje dodatkową wytrzymałość. W zestawie znajdzie się także przewód 3.5mm, aby w łatwy sposób połączyć słuchawki z innymi urządzeniami.

Arctis 1 Wireless dla Xbox jest już dostępny na stronie steelseries.com w cenie 520 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.