Home / Aktualności / ARCTIC rozszerza rodzinę coolerów Freezer 35

ARCTIC rozszerza rodzinę coolerów Freezer 35

ARCTIC, producent jednych z ciekawszych i bardziej wydajnych układów chłodzenia przedstawił dziś kompletną rodzinę coolerów Freezer 35. W sumie seria obejmuje cztery wersje jednowieżowego chłodzenia procesora dla różnych wymagań i obszarów zastosowań, których radiatory są identyczne w konstrukcji. Kompaktowe wymiary zapewniają optymalną kompatybilność pamięci RAM zaś cztery przesunięte ciepłowody typu direct-touch zapewniają szybkie przekazywanie ciepła do radiatora, gdzie potężny wentylator P 120 mm z dynamiczną kontrolą PWM skutecznie rozprasza ciepło.

Na uwagę zasługuje ulepszony system mocowania serii Freezer 35 ze śrubami sprężynowymi, który zapewnia optymalny docisk i równomierne rozprowadzanie pasty termicznej. Warianty Intel/AMD dostosowane do gniazd zapewniają redukcję zbędnych materiałów montażowych i upraszczają instalację chłodnic. Oprócz standardowego Freezer i35/ Freezer A35 i wcześniej wprowadzonych modeli A-RGB Freezer i35 A-RGB i Freezer A35 A-RGB, do oferty dołączają wersje RGB dla Intela (LGA 1700, 1200 i 115x) oraz AMD (AM4). Jak informuje producent, Freezer i35 RGB i Freezer A35 RGB są wyposażone w 12 analogowych diod LED RGB w piaście wentylatora. Można nimi sterować w sposób jednolity i są one kompatybilne z powszechnymi standardami RGB wiodących producentów płyt głównych, umożliwiając bezpośrednie połączenie za pośrednictwem 4-pinowego złącza RGB płyty głównej 12 V.

Do pracy ciągłej ARCTIC oferuje sprawdzone wersje chłodnic CO Freezer i35 CO i Freezer A35 CO z podwójnym łożyskiem kulkowym. W przypadku tego łożyska zanieczyszczenia i wysokie temperatury mają znacznie mniejszy wpływ niż zwykłe łożyska ślizgowe i umożliwiają niezawodną, ​​ciągłą pracę bez poświęcania wydajności i trwałości.

Poniższe warianty Freezer 35 są dostępne w sklepie internetowym ARCTIC oraz w wielu sklepach internetowych w cenie od 34 euro. Freezer A35 ma być dostępny na początku lutego.

O użytkowniku Procek