Home / Aktualności / Arctic rozszerza linie systemow chlodzenia ciecza Liquid Freezer II o dwa nowe modele

Arctic rozszerza linie systemow chlodzenia ciecza Liquid Freezer II o dwa nowe modele

Po dodaniu przez Arctic dwóch nowych systemów chodzenia cieczą z serii Liquid Freezer ll 240 RGB i Liquid Freezer II 240 A-RGB, seria ta powiększyła się do siedmiu produktów.

Liquid Freezer II 240 występuje w wersji z analogowym oświetleniem RGB jak i cyfrowym A-RGB. Oba coolery łączą popularną pompę PWM z nowymi wentylatorami RGB zoptymalizowanymi pod kątem ciśnienia statycznego. Kombinacja 12 diod LED RGB na wentylator oraz przezroczystych wirników o zamkniętej konstrukcji zapewnia bogate oświetlenie i tworzy zupełnie nową estetykę z wyjątkowo niskim poziomem hałasu i równie niskimi temperaturami.

Jak wyjaśnia założyciel Magnus Huber „Celem firmy jest zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów poprzez oferowanie jak najszerszego asortymentu. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom RGB i A-RGB pozostajemy wierni naszej linii, ale jednocześnie sprawiamy, że Liquid Freezer II jest właściwym wyborem dla tych, którzy poza czystym wykonaniem cenią efekty wizualne ” .

Jeśli chodzi o dostępność, Liquid Freezer II 240 RGB jest już dostępna w cenie  ok. 90 euro, zaś wersja A-RGB będzie kosztować 5 euro więcej. Już na tym etapie można założyć, która z nich będzie się lepiej sprzedawała. Opcjonalnie obie wersje będzie można nabyć z kontrolerem RGB lub kontrolerem A-RGB jeśli nasza płyta główna nie ma złącza RGB lub A-RGB. Zarówno na Liquid Freezer ll 240 RGB jak i Liquid Freezer II 240 A-RGB, producent udziela 6-letniej gwarancji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.