Home / Aktualności / Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

Archos 50 Platinum – jaki jest naprawdę

archos 50 platinum
Archos 50 Platinum to jeden z gamy tej firmy smartfon,reprezentujący lepszą jakość przy niewygórowanej cenie. Ten 5 calowy smartfon, wyglądem przypominający nieco Samsunga Galaxy S3, posiada dwie karty SIM dla odseparowania pracy od domu co jest juz coraz częstszym zjawiskiem nawet u konkurencji.

Smartfon jak się niebawem przekonacie oferuje pewne elementy, które mile zaskakują lecz zaraz użytkownik otrzymuje zimny prysznic poprzez niezbyt dopracowane pozostałe elementy czy to samego smartfonu, czy jego oprogramowania.

Ci którzy uważają, że ok. 500-700 zł to niedużo jak za taki kompromis z pewnością będą z niego zadowoleni. Pozostali zaś będą musieli decyzję o kupnie jeszcze raz przemyśleć.


W pudełku znajdziemy:

  • papierki (gwarancja, instrukcja)
  • kabel USB
  • ładowarka sieciowa 800 mAh
  • zestaw słuchawkowy
  • przejściówka MicroSIM-SIM

 pudelko_zawartoscSpecyfikcja smartfonu Archos 50 Platinum

archos 50 platinum specyfikacja smartfonu

1. Wstęp i specyfikacja
2. Wygląd zewnętrzny
3. System i domyślne aplikacje
4. Aparat, Radio i przykładowe zdjęcia
5. Rozrywka
6. Testy wydajności i baterii
7. Podsumowanie

Archos 50 Platinum to jeden z gamy tej firmy smartfon,reprezentujący lepszą jakość przy niewygórowanej cenie. Ten 5 calowy smartfon, wyglądem przypominający nieco Samsunga Galaxy S3, posiada dwie karty SIM dla odseparowania pracy od domu co jest juz coraz częstszym zjawiskiem nawet u konkurencji. Smartfon jak się niebawem przekonacie oferuje pewne elementy, które mile zaskakują lecz …

Ocena końcowa

Wygląd
Ekran
Jakość rozmów
Kamera
Oprogramowanie
Wydajność
Cena

OK

Podsumowanie : Słowem podsumowania Archos 50 Platinium nie jest złym urządzeniem, na miano rewolucyjnego czy wybijającego się na tle konkurencji pod wieloma względami również.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
61

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.