Home / Aktualności / Arcadowy stick Razer Panthera Evo – bo za sentyment się płaci

Arcadowy stick Razer Panthera Evo – bo za sentyment się płaci

Choć czasów automatów do gier i Street Fightera na nich nam już nic nie wróci, to za sprawą współpracy Razer oraz Fighting Game Community, możemy nieco złagodzić ten fakt. Obie firmy połączyły siły, aby jeszcze ulepszyć bestsellerowy arcade stick pod kątem precyzji działania oraz wytrzymałości.

Razer, wiodący na świecie producent peryferiów dla graczy, zaprezentował dzisiaj Panthera Evo, urządzenie skierowane do społeczności graczy lubiących bijatyki. Nowy arcade stick powiększa linię wysokiej jakości kontrolerów Razera przeznaczonych do tego typu gier.

Co więcej, nowe urządzenie zostało sprawdzone i gruntownie przetestowane przez jednych z najlepszych na świecie esportowców oraz zaangażowanych członków społeczności. Nowy arcade stick przeszedł rygorystyczne testy pod kątem wydajności i trwałości. Za ich przeprowadzenie odpowiadali m.in. członek Team Razer – Xian Ho Kun, światowej klasy esportowiec oraz Kenny Omega, zapalony gracz oraz sportowiec.

Nacisk położony na precyzję działania i najlepszą w swojej klasie wydajność spotka się z uznaniem zarówno graczy, biorących udział w profesjonalnych turniejach, jak i wszystkich entuzjastów bijatyk.

Panthera Evo została wyposażona w wielokrotnie nagradzane mechaniczne przełączniki Razera, ulepszoną obudowę i nowe gniazdo słuchawkowe, aby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia z rozgrywki. Nowa Panthera, podobnie jak poprzedniczka, jest w pełni modyfikowalna, a w odpowiedzi na prośby fanów, dodatkowo otrzymała możliwość wymiany i personalizacji grafiki na pokrywie obudowy.

Urządzenie zadebiutuje podczas Evo 2018, największej na świecie imprezy dla fanów bijatyk, a w sklepach pojawi się na jesieni w cenie ok. 850 zł. Tanio nie będzie ale nic co jest (lub wygląda) retro jest tanie, nieprawdaż?

Aby dowiedzieć się więcej o nowej generacji arade stcików prosimy odwiedzić stronę: http://www.razer.com/razer-panthera-evo

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.