Home / Aktualności / Apple TV na wszystkich telewizorach Philips z systemem Android TV

Apple TV na wszystkich telewizorach Philips z systemem Android TV

 

Dotyczas w większości przypadków wszyscy chcący korzystać z Apple TV musieli albo posiadać podpięte do telewizora urządzenie marki Apple, albo wspomagać się przeróżnymi produktami firm trzecich. Teraz dzięki marce Philips aplikacja Apple TV trafia na wszystkie telewizory tego producenta z systemem Android TV wyprodukowane w tym roku. Od teraz użytkownicy z całej Europy, a także innych regionów świata, będą mieli pełny i łatwy dostęp do serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV i innych usług bezpośrednio z poziomu systemu Smart TV

Aplikacja Apple TV zawiera dostęp do płatnego serwisu Apple TV+ oferującego produkcje, filmy i dokumenty najlepszych twórców z całego świata. Abonenci usługi mogą oglądać oryginalne programy Apple, w tym seriale „Ted Lasso”, „The Morning Show”, „For All Mankind” i „Servant”, a także takie filmy jak „Greyhound”, „Palmer” czy „Wolfwalkers”.

Ponadto aplikacja pozwala oglądać – zarówno w trybie online, jak i offline – kanały Apple TV, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki funkcji Family Sharing, po wpisaniu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła, z subskrypcji kanałów Apple TV może korzystać jednocześnie nawet sześciu członków rodziny. Klienci otrzymują również spersonalizowane i dopasowane do ich potrzeb rekomendacje, a także mają dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych w Apple.

Osoby, które kupią telewizor Philips z systemem Android z rocznika 2021, znajdą aplikację Apple TV zainstalowaną już na ekranie głównym systemu Smart TV. Właściciele starszych modeli z systemem Android (w wersji 8.0 lub nowszej) mogą dodać aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play. Apple TV można znaleźć także w aplikacji Philips TV Collection.

Klienci mogą wykupić subskrypcję Apple TV+ w aplikacji Apple TV na telewizorach Philips z systemem Android, na dowolnym urządzeniu Apple lub za pośrednictwem strony tv.apple.com w cenie 24,99 zł (4,99 euro) miesięcznie oraz z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym. Subskrypcja jest automatycznie odnawiana do momentu anulowania. Szczegółowe warunki na stronie tv.apple.com.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.