Home / Aktualności / Apple przygotowuje aktualizację iOS 7.1 na marzec 2014

Apple przygotowuje aktualizację iOS 7.1 na marzec 2014

Apple Inc. najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu przedstawi swoja najnowszą aktualizację dla systemu operacyjnego iOS. Kolejna wersja tego systemu otrzyma oznaczenie 7.1, o której rychłym debiucie świadczy choćby wydana piata wersja beta nadchodzącej aktualizacji, która trafiła już do deweloperów.

iOS 7.1 ma przynieść ze sobą szereg zmian, wśród których znaleźć mają się m.in. zmodernizowany interfejs użytkownika, nowy dialer, przeprojektowany slider do odblokowania UI (interfejs użytkownika), przeprojektowane przyciski Backspace oraz Caps Lock na klawiaturze ekranowej, a także możliwość usunięcia efektu paralaksy na tapetach bez konieczności wyłączania wszystkich animacji.

Najnowsza wersja systemu iOS oferować ma także wyższą wydajność w stosunku do iOS 7.04. Na potwierdzenie tego źródła w sieci przytaczają wrażenia z pracy najnowszych iPadów, które z najnowszą beta wersją systemu operacyjnego pracują wyjątkowo płynnie i stabilnie.

Pozostaje mieć nadzieję, że iOS 7.1 pojawi się nie później jak w marcu, ponieważ dotychczasowa wersja 7.04 jest niestety daleka od ideału.

Apple iOS 7.1

Źródło: 9TO5Mac

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.