Home / Aktualności / Apple iWatch C. Koncept zegarka Apple.

Apple iWatch C. Koncept zegarka Apple.

Apple iWatch C


Apple iWatch C wydaje się bardzo ciekawym projektem inteligentnego zegarka, który naszym zdaniem wygląda zdecydowanie lepiej niż iPhone 5C.

Choć zarówno Apple jak i inni producenci smartwatch wciąż eksperymentują w tej dziedzinie to widać światełko w tunelu jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność tych urządzeń.

Apple iWatch C

Prezentowany tutaj projekt zegarka iWatch C stanowić ma tańszą alternatywę dla chcących posiadać takie urządzenie. Z dobiegających do nas informacji Apple myśli nad co najmniej dwoma projektami zegarków w tym tańszą i droższą (wersją premium)  tak jak ma to miejsce w przypadku najnowszych smartfonów iPhone 5S i 5C.

Projekt autorstwa Martina Hajka, który swój pomysł bazował na informacjach i projekcie Adama Banksa z serwisu MacUser uwzględnił także wygląd interfejsu użytkownika.

Projekt uwzględnia również aktualne kolory stosowane przez Apple w iPhone 5C, które w idealny sposób podkreślają ten interesujący wygląd. Miejmy nadzieję, że  iWatch C pojawi się właśnie w takiej formie.

Apple iWatch C prawdopodobnie tak jak na zdjęciu koncepcyjnym posiadał zakrzywiony ekran. Logo Apple na pasku zegarka jest bardziej niż pewne.

Na chwilę obecną iWatch ma pojawić się w drugi kwartale 2014 roku lecz mając na uwadze koncentrację Apple na swoich najnowszych smartfonach wszystko może ulec zmianie. Nie należy jednak zapominać iż Apple zwlekało już wystarczająco ze swoim zegarkiem, każdy tydzień opóźnienia może kosztować tą firmę nie tylko pieniądze lecz również stracony udział w rynku tych urządzeń.

Źródło: Martin Hayek