Home / Aktualności / Apex 9 TKL oraz Apex 9 Mini – dwie gamingowe klawiatury od SteelSeries już w sprzedaży

Apex 9 TKL oraz Apex 9 Mini – dwie gamingowe klawiatury od SteelSeries już w sprzedaży

Jak mówią prawdziwi gracze – „dobra klawiatura to podstawa”. Tak też najwidoczniej uważa SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, który przedstawił dziś linię gamingowych klawiatur Apex 9 z możliwością konfiguracji napędzaną przez technologię OptiPoint.

W nowych modelach Apex, SteelSeries po raz pierwszy zastosowało optyczne przełączniki. Technologia OptiPoint dostarcza graczom najwyższą wydajność przy zastosowaniu konstrukcji umożliwiającej szybką wymianę przełączników – z czasem aktywacji 33% szybszym od wiodącej optycznej klawiatury; z czasem reakcji wynoszącym zaledwie 0,2 ms i zerowym debounce; z możliwością ustawienia dwóch punktów aktywacji.   

Oprogramowanie SteelSeries GG pozwoli użytkownikom na stworzenie indywidualnych ustawień – od podświetlenia RGB, po punkty aktywacji. Gracze mogą wybierać między 1 mm (szybkość i wydajność) a głębszym, 1,5 mm punktem aktywacji. Możliwa jest również wymiana przełączników i wybór między: Linear, Tactile oraz Clicky, aby jeszcze bardziej dostosować klawiaturę do potrzeb użytkownika.

Graj jak zawodowcy. Profesjonalni esportowi gracze coraz częściej korzystają z mniejszych klawiatur. Linia Apex 9 to dwa modele o konstrukcjach dostosowanych do walki o najwyższe esportowe cele: Apex 9 TKL oraz Apex 9 Mini.

Apex 9 TKL – kształt TKL (tenkeyless) to design preferowany przez czołowych zawodowych graczy. Zapewnia komfort i więcej miejsca na zamaszyste ruchy myszą po biurku. Optyczne przełączniki SteelSeries OptiPoint reagują błyskawicznie, a w połączeniu z 1 mm punktem aktywacji, wytrzymałą konstrukcja z aluminiowymi elementami oraz podwójnie tłoczonymi PBT, pomogą graczom wygrywać w każdej rozgrywce.

Apex 9 Mini – rozwiązanie dla osób, które chcą całkowicie zmaksymalizować przestrzeń do grania na biurku. Konstrukcja 60% oferuje swobodę ruchów myszy i możliwości pełnowymiarowej klawiatury – dzięki oznaczeniom pobocznych funkcji na klawiszach. Autorskie przełączniki OptiPoint wykorzystają moc i prędkość światła, aby uzyskać 0,2 ms czas reakcji oraz zerowy debounce. Klawisze z podwójnie tłoczonym PBT są znane z wytrzymałości, jakości i dźwięku – razem z przełącznikami o żywotności 100 milionów wciśnięć tworzą elitarną parę.

Apex 9 TKL oraz Apex 9 Mini są już dostępne na steelseries.com w cenie 749 zł za Apex 9 TKL oraz 699 zł za Apex 9 Mini.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*