Home / Komputery Stacjonarne / Pamięci / APACER PANTHER czyli pamięci DDR4 dedykowane układom Skylake

APACER PANTHER czyli pamięci DDR4 dedykowane układom Skylake

APACER PANTHER DDR4 01

APACER PANTHER to najnowsze pamięci DDR4 od znanego producenta, które jak można było podejrzewać zostaną dedykowane procesorom Intel Skylake (choć nie tylko im).

Sam ciekawy wygląd pamięci Panter to nie wszystko, gdyż potencjalnych nabywców z pewnością skuszą zarówno taktowanie pamięci 2133/2400/2666MHz, czasy opóźnień 15-15-15-36, 16-16-16-36 czy też wsparcie dla profili OC XMP 2.0.

Pamięci występować będą w konfiguracjach 4 lub 8 GB i wspierać napięcie zasilania 1.2V, które z pewnością obniży pobór energii. Szybkie taktowanie modułów APACER PANTHER, ma według producenta przełożyć się na szybszą ich pracę oraz bardzo dobrą ich stabilność, co powinno przełożyć się z kolei na spokojne o przegrzewanie systemu sesje grania.

Żółta kolorystyka modułów, choć z pewnością ominie białe płyty i obudowy, to bez wątpienia wkomponują się idealnie w ich czarne odpowiedniki. W tym miejscu należy zwrócić również uwagę na wysokiej jakości i przyłożenie się do detali radiatorów, co może jeszcze zaprocentować u osób posiadających obudowy z oknem.

Na chwilę obecną nie są znane ceny ani dostępności pamięci APACER PANTHER na polskim rynku, lecz mamy nadzieję, że informacje te zostaną szybko uzupełnione, gdyż uważamy ten produkt za bardzo ciekawą propozycję.

  APACER PANTHER DDR4 02APACER PANTHER DDR4