Home / Aktualności / Apacer AH175 – pendrive ze złączem USB i micro USB w jednym

Apacer AH175 – pendrive ze złączem USB i micro USB w jednym

Apacer AH175 to najnowszy pendrive ze złączem USB 2.0 i micro USB w jednym od firmy Apacer specjalizującej się m.in we właśnie takich urządzeniach.

Apacer AH175 – do czego i dla kogo?

Apacer AH175 01To przeważnie słabiej wyposażone smartfony nastręczają nam problemów z wolnym miejscem, a niejednokrotnie karta micro SD (jeśli mamy taką w smartfonie) okazuje się i tak za mała.

Oczywiście można skorzystać z przesyłu plików drogą bezprzewodową za pomocą sieci Wi-fi, to jednak również okazuje się problematyczne w dużej liczbie przypadków.

Wychodząc na przeciw użytkownikom, którzy cenią sobie wygodę, a jednocześnie i tak zawsze mają ze sobą tzw. pendrive przygotowano model Apacer AH175 posiadający dwa najpopularniejsze złącza dzięki czemu z łatwością prześlemy pliki z naszego smartfona na niego a później na laptop lub komputer stacjonarny.

Produkt Apacera nie ogranicza się jednak do smartfonów lecz można go również użyć w innych urządzeniach ze złączem micro USB.

Apacer AH175 oferowany ma być w pojemnościach, 16 i 32 GB, tak więc w łatwy sposób będziemy mogli przesłać potężnych rozmiarów pliki w tym filmy full HD, zdjęcia HDR czy nasze ulubione aplikacje i gry.

Należy wspomnieć iż przed zakupem należy się upewnić iż nasze urządzenie wspiera USB OTG (USB On-The-Go). W porównaniu z sieciami wi-fi, Bluetooth czy innej metody bezprzewodowego przesyłania danych produkt Apacera oferuje bardziej pewne, szybsze połączenie a do tego metalowa obudowa niczym cylinderek Chaplina wystaje z podłączonego do niego urządzenia.

Apacer AH175 02Pendrive ten w łatwy sposób może być dołączony do naszej torby, kluczy czy części naszego ubrania.

Bez konieczności używania kabla, Apacer AH175 jest na pewno bardzo atrakcyjnym produktem, który warto posiadać.

Niestety cena ani dostępność urządzenia na polskim rynku nie zostały jeszcze ujawnione. Nie powinna jednak ona zbytnio odbiegać od konkurencyjnych rozwiązań.

A wy w jaki sposób przesyłacie pliki pomiędzy swoimi smartfonami czy tabletami z Androidem? E-mail, Dropbox / Google Drive a może jednak wi-fi lub Bluetooth?

2 komentarze

  1. Przez NFC 😛

    • To masz tablet z NFC? Czy do zrzucania w “plenerze” tez uzywasz NFC? Wydaje mi sie ze taki bajer jest lepszy bo nie ogranicza sie tylko do smartfona czy tabletu ale mozesz zrzucic pliki na kompa czy laptop.