Home / Aktualności / AORUS 15P -profesjonalny laptop do gier stworzony z pomocą e-sportowców

AORUS 15P -profesjonalny laptop do gier stworzony z pomocą e-sportowców

AORUS, podmarka Gigabyte celująca w segment entuzjastów, zaprezentował dziś swój najnowszy model gamingowego laptopa AORUS 15P, bedący efektem współpracy z profesjonalnymi zespołami e-sportowymi. Rezultatem są eleganckie, wysokiej jakości laptopy dostosowane do profesjonalnych gier pod względem wydajności, wyświetlacza i klawiatury.

Po udoskonaleniu ultrawydajnych profesjonalnych laptopów do gier AORUS 15P dziedziczy funkcje i możliwości serii AORUS Pro Gaming, przenosząc kluczowe komponenty z najbardziej wymagających gier do królestwa entuzjastów. Zapewnić ma też wyjątkową wydajność i odprowadzanie ciepła przy zastosowaniu cieńszej klawiatury RGB dla każdego klawisza. Co ważne, cała konstrukcja waży jedynie 2 kg, jednocześnie wspierając estetykę serii AORUS zorientowaną na wydajność.

Jeśli już o wydajności mowa, AORUS 15P jest wyposażony w procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX 2070 i procesor Intel Core i7-10750H dziesiątej generacji. Dzięki zastosowaniu ekskluzywnej technologii chłodzenia laptopa Windforce Infinity firmy GIGABYTE, która obejmuje 12-woltowe podwójne wentylatory, 5 rurek cieplnych i wiele otworów wentylacyjnych, producent zapewnia, że zarówno procesor, jak i GPU pracują z pełną prędkością bez dławienia, zapewniając graczom większą liczbę klatek w grach i płynniejsze wrażenia podczas konsumpcji innej treści w wysokiej rozdzielczości.

Celując w rynek gamingowy, AORUS 15P jest wyposażony w monitor do gier 144 Hz. Wysoka częstotliwość odświeżania może skutecznie zmniejszyć rozmycie, umożliwiając płynniejszą rozgrywkę i poprawiając wydajność w grze. Ponadto ten wyświetlacz obsługuje 72% palety NTSC, dzięki czemu może wyświetlać więcej szczegółów i kolorów. Dzięki znacznie lepszej wydajności w zakresie barw, nasycenia, kontrastu i efektów gradientu, AORUS 15P zapewnia graczom wyraźniejszy i bardziej żywy obraz.

Najnowszy profesjonalny laptop do gier AORUS, AORUS 15P, jest już dostępny od dziś u autoryzowanych sprzedawców w cenach od 6 tys. zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.