Home / Aktualności / AOC u3477Pqu – Gigantyczny monitor z rozdzielczością 4K

AOC u3477Pqu – Gigantyczny monitor z rozdzielczością 4K

u3477Pqu_small

AOC u3477Pqu to monitor o zarówno najwyższych parametrach wyświetlania obrazu co jego rozmiarów. Wyprodukowana w technologii IPS matryca monitora AOC u3477Pqu zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu oraz szerokie kąty widzenia wynoszące 178° w pionie oraz poziomie.

Maksymalna jasność jej podświetlenia to 320 cd/, dzięki czemu monitor jest komfortowym narzędziem do pracy nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach. W tym monitorze AOC udało się również ograniczyć efekt cloudingu, czyli występowania na czarnym ekranie plam przypominających chmury.

Monitor ma panoramiczne proporcje 21:9, co powinno ucieszyć miłośników kina. Kinowy format pozwala na oglądanie filmów bez czarnych pasów na dole i u góry ekranu. Ekran AOC u3477Pqu jest tej samej wysokości co ekrany monitorów 27-calowych i nie wymaga dodatkowych ruchów głową, np. przy przeglądaniu długich tabel.

Wygodny podział ekranu na niezależne obszary wyświetlania ułatwia dołączona do zestawu aplikacja Screen+ a dzięki funkcjom picture-in-picture oraz picture-by-picture możliwe jest jednoczesne wyświetlanie różnych treści z odmiennych źródeł.

Duża rozdzielczość oraz przestrzeń wyświetlania umożliwiają pracę na wielu aplikacjach jednocześnie. Ekran o wymiarach 79,9 x 33,5 cm pomieści np. prawie 4 strony formatu A4 położone obok siebie lub podgląd z 16 kamer.

AOC u3477Pqu wyposażono w bogaty zestaw złączy wideo: D-Sub, DVI, Display Port oraz HDMI z MHL umożliwiającym podłączenie urządzeń z systemem Android.

Na obudowie monitora znajdują się 4 porty USB, w tym dwa w standardzie USB 3.0. Dodatkiem są także wbudowane głośniki o mocy 3W.

Szereg funkcji ergonomicznych pozwala na jak najlepsze dostosowanie położenia ekranu monitora do własnych potrzeb. Zaliczają się do nich: regulacja wysokości (w zakresie 130 mm), regulacja kąta nachylenia, pivot oraz obrót w poziomie bez przemieszczania podstawy (swivel). Monitor jest także zgodny ze standardem VESA, więc można go bezproblemowo powiesić na ścianie.