Home / Aktualności / gry / Antologia Starcrafta za darmo wraz z nową aktualizacją

Antologia Starcrafta za darmo wraz z nową aktualizacją

Starcraft Anthology

Zremasterowany StarCraft, zapowiedziany właśnie przez Blizzard, to tylko jedna z dobrych wiadomości, które do nas dziś dotarły. Jak się dowiadujemy, Antologia Starcrafta składająca się z bazowej części gry wraz z dodatkiem Blood War ma być darmowa. Tak, studio odświeżając Starcrafta i poprawiając zauważone od oryginalnej gry błędy postanowiło zyskać nowych graczy decydując się na udostępnienie bezpłatnej wersji swojej gry z gatunku Real Time Strategy.

Już za kilka dni Blizzard ma poinformować o większej ilości szczegółów związanych ze zremasterowanym Starcraftem, aczkolwiek już teraz wiemy, że udało się zastosować wsparcie rozdzielczości 4K, kilka usprawnień,w grze w tym nowe kombinacje klawiszy, tryb obserwatora, nowych narzędzi zapobiegających oszukiwaniu w grze czy poprawionym audio, trybem matchmaking, również lepszą kompatybilność z systemami Windows 7, 8.1 i 10.

Starcraft Anthology 01

Pomijając fakt aktualizacji StarCraft: Brood War w wersji 1.18 i jej oraz bazowej wersji udostępnionej za darmo, należy dodać, że za zremasterowany Starcraft przyjdzie nam już zapłacić. Ile, tego jeszcze nie wiadomo, niemniej jednak gracze, którzy nie zagłębili się jeszcze w ten interesujący kosmiczny RTS, powinni spróbować Antologii Starcrafta, w końcu będzie darmowa, no i z pewnością zapewni im wiele godzin dobrej zabawy.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.