Home / Aktualności / Antec ISK600 – stylowa obudowa Mini-ITX

Antec ISK600 – stylowa obudowa Mini-ITX

Antec ISK 600 to najnowsza obudowa tego producenta, która kierowana jest do osób, które chcą zbudować, stylowy kompaktowy komputer z wykorzystaniem płyty głównej w formacie Mini-ITX. Obudowa ta sprawdzi się wzorowo m.in. w zestawach typu HTPC, gdzie wysoka jakość wykonania oraz stylistyka obudowy mają bardzo duże znaczenie.

Model ISK 600 to obudowa, której konstrukcja wykonana jest ze stali SECC o grubości 0,8 mm, a wymiary podstawy oraz jej górnej część wynoszą 260 x 191 mm. Osobom przywiązującym dużą wagę do designu z pewnością przypadną panele boczne obudowy, które wykonane są ze szczotkowanego aluminium.

W jej wnętrzu poza wspomnianą powyżej płytą główną Mini-ITX możemy zainstalować m.in. dwie jednoslotowe karty rozszerzeń o długości do 317 mm (zamiennie na jedną dwuslotową), a także sloty na napędy: ODD Slim (x1), 2,5 cala (x2) oraz 3,5 cala (x3).

Antec ISK600 objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 75 euro.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.