Home / Aktualności / Android Lollipop dla Galaxy S5 już dostępny – pobież najnowszą aktualizację G900FXXU1BNL2

Android Lollipop dla Galaxy S5 już dostępny – pobież najnowszą aktualizację G900FXXU1BNL2

Galaxy-S5-Android-Lollipop
Aktualizacja Android Lollipop dla Galaxy S5 jest już dostępna – to z pewnością jedna z lepszych wiadomości dnia, a przynajmniej dla posiadaczy najnowszego flagowego (póki co) smartfonu koreańskiego producenta. Nie tak dawno posiadacze LG G3 także mogli już pobrać wersję Androida 5.0 na swoje urządzenie, a teraz Samsung postarał się o to samo.

Choć nie doświadczymy 100 procentowych zmian w interfejsie użytkownika z powodu nakładki TouchWiz, to jednak nawet i ona przeszła gruntowną przebudowę aby uwzględnić zmiany narzucone przez Google i jego “material design”. Co więcej część aplikacji Samsunga została również uaktualniona pod tym względem, co mamy nadzieję nie będzie powodowało ich odstawania od reszty.

Nowa wersja oprogramowania G900FXXU1BNL2 jest gotowa do pobrania poprzez OTA, tak więc jeśli wasz Galaxy S5 nie powiadomił was o dostępnej aktualizacji, radzimy mu w tym pomóc.

Android Lollipop dla Galaxy S5 została wyjątkowo oddana w ręce polskich użytkowników z małym wyprzedzeniem, gdyż jak nam wiadomo nie wszystkie kraje póki co ta aktualizacja objęła. Pozostaje się tylko z tego cieszyć.

 

Samsung Galaxy S5 lollipop update