Home / Aktualności / Ancestors: The Humankind Odyssey – gra o początkach świata już w 2019 na PC i konsole

Ancestors: The Humankind Odyssey – gra o początkach świata już w 2019 na PC i konsole

Wydawca Private Division oraz studio Panache Digital Games ogłosiły dzisiaj, że Ancestors: The Humankind Odyssey zadebiutuje w 2019 roku w wersji cyfrowej na PC, PlayStation 4 oraz platformach z rodziny Xbox One.

W Ancestors: The Humankind Odyssey gracze muszą przetrwać i ewoluować na surowym, ale pięknym kontynencie afrykańskim w okresie od 10 do 2 milionów lat temu. Jako hominidy gracze będą eksplorować neogeniczną Afrykę, poszerzać własne terytorium i ewoluować oraz z pokolenia na pokolenie rozwijając swój klan, aby przetrwać w tym innowacyjnym podejściu do gatunku gier survivalowych o otwartym świecie. Gra oraz jej mechanika polegają na ewolucji, odkrywaniu i przetrwaniu. Gracze przemierzają zróżnicowane tereny i środowiska, napotykają drapieżniki i uczą się nowych umiejętności, aby móc je przekazać kolejnym generacjom klanu.

Chcemy dostarczyć graczom wrażenia, jakich nie doświadczyli nigdy wcześniej” – powiedział Patrice Désilets, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Panache Digital Games. – “Nasz mały zespół zawsze stara się przekraczać ograniczenia medium, w którym pracujemy. Bardzo wczesny etap ewolucji ludzkości dostarcza ambitnego, niezwykle wciągającago świata, który zachwyci wszystkich graczy.

Ancestors: The Humankind Odyssey to naprawdę wyjątkowa gra, która rzuca graczom wyzwania na zupełnie nieoczekiwane sposoby” – powiedział Michael Worosz, wiceprezes i prowadzący Private Division. – „Już wkrótce będziemy mogli w pełni zobaczyć doświadczenie i kreatywność Patrice’a oraz zespołu Panache Digital Games. Z niecierpliwością wyczekujemy momentu, kiedy gracze na całym świecie będą mogli doświadczyć tego nowego podejścia do gatunku gier survivalowych.

Zwiastun gry Ancestors: The Humankind Odyssey możecie zobaczyć poniżej. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.