Home / Aktualności / AMD Wraith Prism – cooler dostępny z procesorami Ryzen 3 generacji kompatybilny z Razer Chroma

AMD Wraith Prism – cooler dostępny z procesorami Ryzen 3 generacji kompatybilny z Razer Chroma

Znany producent sprzętu dla graczy Razer, poinformował, że AMD Wraith Prism – cooler do procesorów z podświetleniem LED RGB (w zestawie z procesorami AMD Ryzen 7 i 9 trzeciej generacji), otrzyma pełne wsparcie dla ich systemu podświetlenia Razer Chroma. Dzięki możliwościom jakie daje Razer Chroma Connect, Wraith Prism będzie w pełni kompatybilny z oprogramowaniem Synapse 3, oferując tym samym w pełni konfigurowalne i synchronizowalne podświetlenie, które w przypadku wspomnianych procesorów, jest obsługiwane od daty ich premiery.

Co ważne, dzięki Chroma Connect użytkownicy będą mogli zsynchronizować podświetlenie wentylatorów Wraith Prism z pozostałymi urządzeniami kompatybilnymi z Razer Chroma. Obejmuje to m.in możliwość wyboru jednego lub więcej kolorów z palety 16,8 miliona barw, a także efektownej kaskady kolorów przepływających między klawiaturą a obudową komputera. Użytkownicy mogą też po prostu włączyć któryś z licznych, prekonfigurowanych efektów świetlnych RGB. Zintegrowane z grami automatyczne podświetlenie poprawi immersję każdej rozgrywki.

Program Chroma Connect to inicjatywa firmy Razer oraz wielu innych producentów sprzętu dla graczy, dzięki której synchronizowalne podświetlenie RGB trafia do szerokiej gamy komponentów (pamięci i płyt głównych), urządzeń peryferyjnych (klawiatury i myszki) oraz przestrzeni domowych. Marki wspierające Chroma Connect to m.in MSI, ASRock, Thermaltake i Lian Li. 

Wraith Prism będzie dołączany do wszystkich procesorów w pudełku (do komputerów stacjonarnych) 3. generacji AMD Ryzen 7 oraz Ryzen 9 w tym Ryzen 7 3700X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 9 3900X oraz AMD Ryzen 9 3950X, który zadebiutuje we wrześniu tego roku. Wraith Prism będzie również dostępny w zestawie z AMD Ryzen 7 2700X drugiej generacji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o programie Razer Chroma Connect program to prosimy zajrzeć na tą stronę, zaś zainteresowanych pobraniem oprogramowania do podświetlania Wraith Prism odsyłamy tutajRazer Synapse 3 Z kolei jest w tym miejscu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.