Home / Aktualności / AMD Ryzen – prezentacja pudełek zawsze w modzie

AMD Ryzen – prezentacja pudełek zawsze w modzie

W sieci pojawiły się już zdjęcia opakowań procesorów AMD Ryzen, których światowa premiera zbliża się wielkimi krokami. Co prawda od prezentacji pudełek do tzw. papierowej premiery jest daleka droga, niemniej w tym konkretnym przypadku nie przewidujemy takiego scenariusza, w którym zobaczymy tylko kilka slajdów i wykresów w dniu premiery ww. procesorów.

Niemniej tradycji musiało stać się zadość i tuż przed debiutem nowych układów w sieci pojawiły się zdjęcia pudełek, w jakich będą one sprzedawane.

Patrząc jednak z drugiej strony tego typu informacje potwierdzają, że rynkowe narodziny jednostek Ryzen są coraz bliżej, co z pewnością ucieszy w szczególności fanów firmy AMD. Na jednym z  prezentowanych slajdów możemy zobaczyć nazwy modeli wraz z cenami z jednego z internetowych sklepów z Tajlandii, gdzie 1 dolar to  aktualnie około 34,99 THB (baht), a to z kolei pozwoli nam je łatwiej przeliczyć na złotówki.

Ceny dotyczą tzw. zamówień pre-order przez co są trochę wyższe od dotychczas ogłoszonych, także nasi Drodzy Czytelnicy, nie sugerujcie się nimi do końca w ocenie kosztów zakupu układów AMD Ryzen.

AMD Ryzen Box 01

AMD Ryzen Box 02

Źródło: WCCFTech

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.