Home / Aktualności / AMD potwierdza sporadyczne problemy z USB na płytach głównych AMD z serii 500

AMD potwierdza sporadyczne problemy z USB na płytach głównych AMD z serii 500

Wszyscy korzystający z Reddit zapewne wiedzą jak bardzo jest on wpływowy. Na tyle, że zgłaszane ostatnio różne sporadyczne błędy łączności USB na płytach głównych AMD z serii 500 zostały  zauważone przez AMD, które potwierdziło tam ich istnienie prosząc przy okazji dotkniętych użytkowników o więcej informacji, które mogłyby pomóc im rozwiązać wspomniane  problemy.

Wydaje się, że problemy występują najczęściej podczas korzystania z zestawów VR na płytach głównych X570, gdzie sporadyczne problemy z łącznością są najbardziej zauważalne. Niektórzy użytkownicy, których dotyczy problem, zgłaszają, że problemy występują najczęściej podczas korzystania z procesora graficznego PCIe 4.0 i że przejście na PCIe 3.0 może czasami rozwiązać problem. Firma AMD prosi użytkowników, których dotyczy problem, o przesyłanie raportów za pośrednictwem platformy zgłoszeń serwisowych online, a także obiecuje  ona kontakt z użytkownikami bezpośrednio na Reddit w celu uzyskania szczegółowych informacji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.