Home / Aktualności / AMD i NVIDIA wydają sterowniki zoptymalizowane pod Gears of War 4 i Mafia III

AMD i NVIDIA wydają sterowniki zoptymalizowane pod Gears of War 4 i Mafia III

W dniu dzisiejszym tj. 6 października 2016 firmy AMD i NVIDIA udostępniły swoje najnowsze sterowniki dla kart graficznych.

AMD przygotowało najnowszą wersję oprogramowania Radeon Software Crimson Edition 16.10.1, która oferuje poprawioną optymalizację dla gier Gears of War 4 oraz Mafia III.

Z kolei NVIDIA wprowadziła do sterowników GEFORCE Game Ready 373.06 WHQL wsparcie nie tylko dla Gears of War 4 i najnowszej Mafii, ale także dla Shadow Warrior 2.

Ponadto obie firmy obiecują poprawę działania swoich produktów we współpracy z dedykowanymi im sterownikami graficznymi dla konfiguracji multi-GPU (CrossFire / SLI).

Programiści z AMD również deklarują poprawę działania w Shadow Warrior 2, z tą różnicą, że dotyczyć ma ona tylko konfiguracji CrossFire. Ponadto w trybie CrossFire nie będą występowały już spadki wydajności oraz problemy z poprawnym działaniem gry Deus Ex: Mankind Divided czy spadki ilości FPS w The Crew i Battlefield 1. Dodatkowo poprawiono problemy z migotaniem obrazu na monitorach z funkcją FreeSync w grze Paragon.

radeon-software-crimson-edition-16-10-1-01

radeon-software-crimson-edition-16-10-1-02

radeon-software-crimson-edition-16-10-1-03

radeon-software-crimson-edition-16-10-1-04

radeon-software-crimson-edition-16-10-1-05

Źródło: Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.