Home / Aktualności / Aktualizacja S Voice. Jak będzie wyglądał odświeżony konkurent Siri?

Aktualizacja S Voice. Jak będzie wyglądał odświeżony konkurent Siri?

zaktualizowana aplikacja S-voice
Dzięki chęci ulepszania swojego asystenta S Voice Samsung informuje nas o każdej nowej zaimplementowanej funkcji, z której jak wygląda jest bardzo dumny. I tak Sammobile opublikował właśnie zdjęcia jakie zmiany aktualizacja S Voice ze sobą wprowadzi.

Aktualizacja S Voice jak podaje wiele źródeł, najprawdopodobnie pojawi się z Samsungiem Galaxy S5 a więc przypuszczalnie za kilka miesięcy. Wykorzystujący nowy, płaski wygląd zgodny ze specyfikacją Android 4.4 KitKat nie jest jednak do nas aż tak przekonujący jak jego starsza odmiana. Jednak naszym zdaniem nowa odsłona asystenta będzie dostępna nie tylko z S5, lecz również z pozostałymi smartfonami produkcji Samsunga

Pytanie jakie nasuwa się w tej chwili to to czy będzie on w takim razie zdolny do konkurencji z Siri, lub co najmniej z Google Now. Miejmy nadzieję, że aktualizacja S Voice będzie posiadała pewne funkcje niedostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach.

 Jak możemy zobaczyć na powyższych zdjęciach S Voice będzie wyposażony w całkiem potężną liczbę komend głosowych takich jak wykonywanie połączenia, wyszukiwanie kontaktów w telefonie, zapisywanie notatek i spotkań w kalendarzu , odtwarzanie muzyki czy zmianę niektórych ustawień systemowych.

Porównując zamieszczone przez Samsunga informacje w postaci tego zdjęcia z obecnymi możliwościami jego asystenta, odnieśliśmy wrażenie braku istotnych nowości. A co wy chcielibyście zobaczyć w nowej wersjo S Voice oraz czy myślicie, że zbliży się ona funkcjonalnością do Siri?

 Źródło: SamMobile