Home / Aktualności / Aktualizacja Red Dead Redemption 2 dostępna już dziś – eliminuje problem stutteringu w grze

Aktualizacja Red Dead Redemption 2 dostępna już dziś – eliminuje problem stutteringu w grze

Twórcy Red Dead Redemption 2 udostępnili dziś najnowszą aktualizację dla tej gry aby rozwiązać problemy z jąkaniem na PC (tzw. stuttering). Rockstar ogłosił, że znalazł problem, który gracze napotkali już wkrótce po premierze gry na PC.

Według nich problem związany jest z konkretnymi kombinacjami sterowników karty graficznej Nvidia, kart graficznych Nvidia i niektórych procesorów. Dzisiejsza łatka ma na celu naprawienie niektórych problemów jąkania, a ponadto zawiera „wiele innych poprawek”.

Ponieważ studio współpracuje z Nvidią, stuttering powinien zostać całkowicie rozwiązany najpóźniej w przyszłej aktualizacji. Rockstar powiedział, że będzie nadal prowadził testy aby upewnić się, że następna aktualizacja całkowicie rozwiąże problem.

Zespół będzie ponadto nadal sprawdzał inne zgłaszane problemy i sugeruje, aby gracze skontaktowali się z pomocą techniczną Rockstar w przypadku problemów z grą. Aby zaradzić problemom z uruchomieniem, wszyscy użytkownicy wersji pecetowej, którzy grają w tę grę w tym tygodniu i do sezonu świątecznego, otrzymają bezpłatny pakiet opieki dla Red Dead Online, który obejmuje Prieto Poncho oraz asortyment zapasów i amunicji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.