Home / Gry / Aktualizacja 9.8 do World of Tanks gotowa do pobrania

Aktualizacja 9.8 do World of Tanks gotowa do pobrania

Aktualizacja 9-8 do World of Tanks

Aktualizacja 9.8 do World of Tanks została włąśnie udostępniona dla rzeszy wirtualnych czołgistów przez Wargaming, producenta gry.

Wśród szeregu nowych funkcji i poprawek, których jest naprawdę masa oraz przez które przejście zajęło by prawdopodobnie cały dzień zdecydowaliśmy się je nieco skondensować, dla łatwiejsze do strawienia.

Jedną z ciekawszych funkcji jakie aktualizacja 9.8 do World of Tanks wprowadza jest z pewnością możliwość formowania lutonów ze swoimi znajomymi, co oznacza nic innego jak możliwość udania się do garażu i stworzenie jednostki bez konieczności czekania na zakończenie bitwy.

Drugą ciekawą rzeczą a właściwie trybem walki oddanym w tej aktualizacji jest tryb dominacji w specjalnie do tego celu przygotowanym arenom i pojazdom. Co więcej w grze  będzie można używać respawnu, napraw oraz uzyskać potrzebne zaopatrzenie dla naszej jednostki.

Dla posiadaczy słabszych / mocniejszych komputerów też coś przygotowano. Gdy waza maszyna nie pozwala na ekstra wodotryski graficzne, będziecie mogli pobrać mniej zajmującą wersję gry, oszczędzając tym samym miejsce na waszym dysku.

W celu motywacji najnowsza aktualizacja 9.8 do World of Tanks oddaje w ręce graczy specjalne badge, które będą przyznawane w czasie rzeczywistym. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli uzyskać rezultaty bezpośrednio na polu walki, co jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę i sprawi, że będzie ona bardziej ekscytująca.

W najnowszej aktualizacji Wargaming wprowadził również możliwość użycia pojazdów ósmego poziomu do walk o twierdze. Również zmianom uległy mapy Karelia, Sand River, Westfield oraz Siegfried Line, aby lepiej odzwierciedlać obecne style walki w grze.

Jeśli jesteście zainteresowani pełną listą zmian jakie wprowadzono w tej aktualizacji do WoTa, odsyłamy do źródła, lecz ostrzegamy, że jest tego multum.

Aktualizacja 9.8 do World of Tanks changelog  changelog.