Home / Aktualności / Aktualizacja 9.4 do World of Tanks już jest!

Aktualizacja 9.4 do World of Tanks już jest!

New logo World of Tanks

Firma Wargaming ma przyjemność poinformować, że aktualizacja 9.4 do World of Tanks na PC jest już dostępna dla graczy w Europie i Stanach Zjednoczonych. W Azji i Korei zadebiutuje dzień później. Nowa i w pełni darmowa aktualizacja przynosi ze sobą duże zmiany w trybie Twierdz, przeprojektowane walki drużynowe oraz dodaje nową mapę Stalingrad bazującą na historycznych wydarzeniach z 1942 roku.

Bitwy drużynowe przechodzą metamorfozę mającą na celu wyeliminowanie chowanie się po krzakach i wynikające z tego niekończące się remisy. Gracze będą mogli grać czołgami z poziomów 6-8, co sprawi, że rozgrywka będzie bardziej dynamiczna i ciekawa. Każda z drużyn będzie miała zróżnicowane zadania do wykonania. Celem strony atakującej stanie się zdobycie jednej z dwóch baz przeciwnika, a broniąca ma to uniemożliwić lub zniszczyć wszystkie jednostki wroga.

Wraz z trybem Twierdza chcemy stworzyć spójny ekosystem dla klanów w World of Tanks – powiedział Anton Pankov, Executive Publishing Producer w Wargaming.  – Kontynuujemy rozszerzanie trybu Twierdza od aktualizacji 9.2, mamy w planach jego regularną rozbudowę bazując w pełni na komentarzach i opiniach graczy

W trybie Twierdzy, baza i struktury, które produkują zasoby rezerw dla klanów zostały rozszerzone aż do poziomu 10. „Klanowicze” mogą od teraz wyszukiwać i atakować twierdze przeciwnika, a każda z drużyn ma możliwość określenia dogodnego terminu, kiedy będą mogli bronić się przed najazdem wroga.

Aktualizacja 9.4 do World of Tanks wymaga pobrania z sieci pakietu danych o wielkości 684 MB. Poniżej prezentujemy także screen przedstawiający nową mapę, o której mowa w pierwszym akapicie niniejszego newsa, a także zwiastuny zaktualizowanych trybów Twierdza oraz Bitew drużynowych.

Aktualizacja 9.4 do World of Tanks - launcher

Aktualizacja 9.4 do World of Tanks - mapa stalingrad

Aktualizacja 9.4 do World of Tanks - zmiany w pojazdach


Źródło: Wargaming, Informacja własna

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.